Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 24.09.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Персефони обича Тринити  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 14:17



Персефони как се изкефи, когато Тринити насочи пистолет в челото на Мърв... Направо съм влюбен в нея. Беше толково мила - почти с наслада каза:
"О вярвай и - тя ще го направи..." На Меровинджии нищо не му остана освен да констатира кисело, че любовта е съвсем непонятна за него. Как им личи, че са били влюбени Меровинджии и Персефони, но любовта им е преминала през страстта и е прегоряла. Сега Меровинджии може само да отправя цинични реплики и да си върти контрабандата, а Тя да открадва по някой сампъл от Любовта в мъжката тоалетна. Дали всяка любов, която не мине през смъртта е обречена да изгори и да остави само сладкия спомен за себе си?
Предлагам в тази тема да говорим за Меровинджии и Персефона, защото са ми любими, предполагам не само на мен.



Тема Re: Персефони обича Тринитинови [re: Ивo]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано20.12.03 15:56



Странно. Или ти си голям романтик или аз много неща не съм видяла или усетила във филма. Аз мислех, че тяхната любов отдавна вече я няма. Тя го хваща в изневери, но не й пука и т.н
Иначе и на мен са ми любими



Тема Re: Персефони обича Тринитинови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано20.12.03 17:44



По скоро е голям романтик.Няма е нашата Bamze* и тоя е замества



Тема Re: Персефони обича Тринитинови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Shadowfury ()
Публикувано20.12.03 21:56



Т'ва да си романтик лошо нема!!
А това ,че Персефони и "Мърв" се били обичали ,как го разбра!?!?Тя единствено с презрение и присмех гледа на съпруга си ,а той ееех за него немога да "констатирам" нищо!!!

Seeing is believing!


Тема Re: Персефони обича Тринитинови [re: Shadowfury]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 12:14



Персефони изпитва ужасна носталгия по любовта. Такъв копнеж по Любовта, че даже да искаш да я усетиш поне за миг с една целувка може да изпитва само човек, който я познава нали. Истинската носталгия и копнеж е само по нещо, което си имал и си загубил. А и тя си го каза - той беше толкова различен когато доидохме тук, беше като теб. Меровинджии е бил също като Нео. Даже е бил избран. Познавал е любовта. Имаш два пътя когато познаеш любовта. Да изгориш в нея или да се съхраниш и тогава само цинизмът ти остава. Меровинджии си е изработил най-грандиозната система за заместване на любовта - цинизмът на причината и следствието. И притчата за него е такава - бил е ангел, който е отговарял за земята после се е отделил и е тръгнал по свой път. Несъмнено Меровинджии е средновековната представа на човечеството за Дявола. Вижте само гоблена в замъка му на стълбището. А Песефони е много наясно, че такава любов не възможно да продължи дълго. Откаде Персефони да знае вкуса на любовта, ако не я е вкусвала. Знаят я те и двамата. И Мърв я познава. И знае, че само любовта може да го докара до положение да се озове с пистолет в челото насред собственото си заведение - Hell - то си пише на копчето на асансьора...



Тема :)нови [re: Ивo]  
Автор Neo_Rulzz (neMIseSURDETE)
Публикувано21.12.03 21:30



Прочетох всичките ти мнения в клуба и да ти кажа:
Възхиштавам се на това как виждъж смисъла на трилогията.

ПОКЛОН



Тема Re: :)нови [re: Neo_Rulzz]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано22.12.03 10:16



И аз това казвах преди!
Искаше ми се и аз да гледам така след М3.

Редактирано от Millena на 22.12.03 10:17.



Тема Re: :)нови [re: Millena]  
Автор Smith (original) (непознат )
Публикувано22.12.03 13:06



Ot vsicko nai-mnogo me kefi tova,
ce vseki moje da si otkrie nest novo vav filma.
Mnogo ot nestata tuk sa novi za men, taka ce vseki pat moga da go gledam
po razlicen nacin. Haresva mi ce mogat da sastestvuvat mnogo talkuvania na edin epizod,
i vsickit da sa verni, makar i razlicni...



Тема Re: Персефони обича Тринитинови [re: Ивo]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано22.12.03 20:33



Жалко, че актрисата е пълен профанролята й е добра но тя е игрялала само еротика до сега и до колкото разбрах са и отрязяли репликити в 3 част щото във втора се е излагала доста иначе е трябвало да е това което казваш ноооо

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Персефони обича Тринитинови [re: Ивo]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано22.12.03 22:00



"били", ето това е ключовата дума, която кой знае защо съм пропуснала при първото четене Сега след новият ти постинг се върнах назад и видях, че говориш в минало време. Само се чудя защо така и другите не са прочели правилно. Така съм съвсем съгласна с теб. И с тълкуванието ти на цинизма на Мърв. Много добре казано!

А какво искаш да говорим за тях. Аз лично съм много ядосана, че образа на Мърв остана така недоразвит. То си беше Матрица в Матрицата неговият свят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.