Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 13.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Място, дата и ценанови [re: Cabel]  
Автор Cabel (fulborg)
Публикувано28.10.03 22:26



Кино "Арена", София

05.11.2003 (Ако тогава е премиерата)

Цена: 20лв съм си приготвил, но допускам, че може да е по-малко.


Всяка информация относно тези данни, която достигне до мен ще бъде оповестена в най-кратък срок!



Johhan Sebastian Bach - Toccata and Fuga
"Т'ва ще е нещо като Cypress на Ренесанса!"


Тема Re: Място, дата и ценанови [re: Cabel]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано28.10.03 23:48



Премиерата в Арена е на 7-ми, петък. Явно това е нещо като предпремиера. Определено ше е цифра, ама аз повече от 10 не давам.



Тема Re: Място, дата и ценанови [re: Maystora]  
Автор Cabel (fulborg)
Публикувано29.10.03 00:10



Явно не си като мен - да нямаш в кръвта бели и червени кръвни телца, а зелени и светло-зелени кръвни символчета.

Сигурен ли си, че е 7-ми?
Аз за датата не съм сигурен, просто предполагам, защото официалната е на 05... ама дали и в БГ.. все пак "Арена"-та сигурно ще се постараят.



Johhan Sebastian Bach - Toccata and Fuga
"Т'ва ще е нещо като Cypress на Ренесанса!"


Тема Re: Място, дата и ценанови [re: Cabel]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано29.10.03 13:32



Ми виж са, имам едно момиче, приятелче, дето работи там. Та преди известно време ми каза, че премиерата е на 7-ми, гледах календара - петък. Тук кино седмицата почва в петък. Та затова явно тогава ще е премиерата. А това за 5-ти го научих от поста на нереална. Още никъде не съм видял реклама. Но ги има такива случаи. За М2 така два дена преди премиерата бяха пуснали предпремиерно, ама не съм сигурен дали в Арена беше или в Мултиплекса, или някое друго кино.



Тема Re: Място, дата и ценанови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано29.10.03 15:32



аз гледах преди малко една реклама и даваха че ще е на 5 от 18.00 часа-световната премиера когато е.



Тема Re: Остава малко...нови [re: Cabel]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано29.10.03 15:36



еми последния автобус за Гоцето е в 5 или 4.30,не съм сигурен а премиерата е в 6.освен да тичам 200 километра,а?



Тема Re: Място, дата и ценанови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано30.10.03 11:36



И аз разбрах, че си на 5-ти в Арена премиерата, другото си е нормалното даване, по програма



Тема Re: Място, дата и ценанови [re: Millena]  
Автор irreal ()
Публикувано01.11.03 16:20



Абе из интернет се мотаят разни кинопрограми. Сякаш половин София и четрвърт Пловдив ще прожектират на 5 и 6. Ама вие сте на място по-добре трябва да знаете. Аз все пак май няма да идвам.



Тема Re: Място, дата и ценанови [re: irreal]  
АвторSmith (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 16:33



Аз тъй или иначе съм на работа и не мога да се измъкна.
Какво да правиш - матрицата си държи здраво и трябва да си седиш в нея понякога, дори да не искаш.
Пък си мисля, че първия укиедн ще е голяма тарапана, затуй смятам да оставя за втория...



Тема Re: Място, дата и ценанови [re: Smith]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано01.11.03 16:49



Проблема е как ще устискаш до втория?!

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.