Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 17.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Мaystora и аз - за спиране на изборите  
Автор irreal ()
Публикувано27.09.03 16:07



Обсъдихме го и пиша от името на двамата...
Както може би сте забелязали в клуба се появи напрежение между някои от членовете му. С Maystora се опасяваме, че клуба вече не е това, което беше. Да не кажа, че вече няма за какво да носи името "Матрицата". Но това не е най-важното. Смятаме, че на този етап избирането на модератор ще засили напрежението и центробежните процеси в клуба. Пред тази опасност необходимостта от модератор остава на заден план. [Matrix]Ghost и Cabel не се разбират в момента. Затова предлагаме към този момент да не се провеждат избори. В крайна сметка, единственият мотив за избиране на модератор бе да се закотвя тема най-отгоре. Смятаме, че това не би оправдало едно влошаване на атмосферата в клуба. Искаме да запазим цялостта на клуба. Призоваваме към нас да се присъединят всички, които споделят тези опасения.

Редактирано от irreal на 27.09.03 16:15.



Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборитенови [re: irreal]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано27.09.03 16:16



Потвърждавам написаното от irreal. Мисля, че историята на клуба досега показва, че необходимостта от модератор не е на преден план. Обсъжданията на кандидатурите само разпалиха ново съперничество и дрязги между някои от феновете. Призрак, убеден съм, че ме разбираш. Убеден съм, че всички разбирате това, което казваме. Призовавам, осбено кандидатите, да се откажем от избиране на модератор.



Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборитенови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано27.09.03 19:02



не съм виновен за това напрежение



Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборитенови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано27.09.03 20:01



Никой не казва тава, Призрак. Като казах, че съм убеден, че ще ме разбереш, имах предвид друго - че ще ме разбереш за необходимостта да не се провеждат избори. И се обърнах специално към теб, защото с теб съм говорил най-много по тази тема и си наясно, че не бих стигнал до това предложение просто ей така. Знаеш, същото важи и за irreal.



Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборитенови [re: irreal]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано28.09.03 03:08



Що, миличка, това е нормално и част от развитието на един клуб. Първо хората си пишат и са доволни, после това не им стига, избират си модератор (особено ако има някой да ги дразни нарочно ), след това нещата се успокояват и т.н.т. - просто развитието на обществото...



Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборитенови [re: nobody_]  
Автор Bamze* ()
Публикувано28.09.03 10:33



Аз съм за спирането на изборите.Не ме интересува кой е виновен,кой е започнал пръв и т.н.Който и да изберем,дразненето ще продължи.Опасявам се,че ще сте стигне до разцепване на групата.Не разбирам каква е причината за едно такова поведение.Дано се разберат.



Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборитенови [re: nobody_]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано28.09.03 11:16



Az podkrepqm tvoeto mnenie!

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборитенови [re: Maystora]  
Автор Cabel (fulborg)
Публикувано28.09.03 13:08



"разпалиха ново съперничество и дрязги между някои от феновете"

Как го каза само. Наистина маитапите ми с Призрака сте ги взели твърде сериозно. Просто констатирам абсурдността на това, което демонстрира, че може (като просто го казва, а не го доказва (което се отнася и за мен)).

Ако става дума за дразги... сега ако срещна Призрака на улицата и знам, че е той, да не мислите, че ще скачам на бой? Твърде насериозно го приемате!



"Аз съм винаги сексуално незадоволена." 27/09/2003 @ ~16:10


Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборитенови [re: Cabel]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано28.09.03 22:46



Е тва е друго, браточка. :)



Тема Re: Мaystora и аз - за спиране на изборите [re: Bamze*]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано28.09.03 22:50



И аз не разбирам, наистина. Така или иначе, на мен ми се отщя да имаме модератор, независимо дали ще плеснат с ръце и ще се прегърнат. :)
Отде да знам, че в следващия момент нема да се хванат за гърлата. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.