Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 28.04.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема К'во става тука?нови  
Автор Cabel (fulborg)
Публикувано23.09.03 16:34



Ей тоз клуб почна да запада. От цяла седмица не съм влизал и гледам няма никакви нови теми. Една за модератор и то се самоизибра един.

Защо става така? Нали беше дошъл един пич ("Аз съм на цели 16 години"), който щеше да разнообразява клуба. Quiz-ове некви, баници и мекици. Нищо и нищо. Факта, че никой не пише, почва да ме кара да се замислям сериозно.

Както и да е... Ай.. забравих датата.
Няма значение. Видях се с irreal, която се оказа много красива и приятна млада дама. Ходихме на кафе, говорихме си, замеряхме се с камъни и др. Решихме, че ТРЯБВА ДА СЕ СЪСТОИ СРЕЩА НА КЛУБА. Решихме и кога трябва да бъде. И двамата знаем, че много от вас (без мен) са ангажирани с даскало в началото на Ноември, но все пак на кой му пука. Най-доброто място и време за среща ще е кино Арена (гр. София) на премиерата на Матрицата: Революции.

Вие какво мислите. Are you with us, or are you against us?

Вкопчил съм се в думите ти.
Живея от дъха ти.
Чувствам с кожата ти.
Ще бъда ли винаги тук?


Тема Re: К'во става тука? [re: Cabel]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.09.03 16:44



не съм се самоизбрал.всеки може да се кандидатира а после се избира от всички.демокрация.ако имаш някакъв проблем относно начина-обърне се към някой админ



Тема Re: К'во става тука?нови [re: Cabel]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано23.09.03 19:28



Kluba seriozno se nujdae ot moderator!

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: К'во става тука?нови [re: Cabel]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано23.09.03 19:37



Е все пак започнахме училище.Нормално е да запустее клуба.Ти като виждаш,че е западнал, пусни някоя интересна тема,току-виж сме накацали на компютрите и сме зарязали всички уроци.С гръм и трясък се завърна и твърдиш,че Ghost се самоизбира.Няма такова нещо.Ти нали преди време се самопредложи,сега сигурно ще кажеш ''късно е чадо''.Ако си прочел всички мнения,дадени докато те няма,щеше да видиш,че те предложих и очаквах и ти да се кандидатираш,като така ставате 2-ма(опа, 3-ма).И после-избори.

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: К'во става тука?нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор irreal ()
Публикувано23.09.03 20:56



Ами то няма друг начин, нали? Ще се знае всеки за кого е гласувал и така. Дано да няма сърдити после. Тия избори нали нищо не променят? И нека да са по-скоро, тия дни да кажем.
Cabel, thank you. (Какви камъни???)

...(Ами като е твърде дълга няма да имам сигнатура,пък!)


Тема Re: К'во става тука?нови [re: irreal]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.09.03 16:13



е да-защо да има сърдене.всичко се прави за клуба,а не за онзи или този.аз предлагам в петък да се пусне една тема и там да се гласува до неделя.най-добре е да гласуват само регистрирни потребители които са влизали в клуба.какво ще кажете



Тема Re: К'во става тука?нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор irreal ()
Публикувано24.09.03 19:31



Ами нека да застъпва и от делничните дни- някой може да ходи някъде през уикенда. А който ще се кандидатирва да побърза.

...(Ами като е твърде дълга няма да имам сигнатура,пък!)


Тема Re: К'во става тука?нови [re: Cabel]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано24.09.03 23:12



Тука сме ве. Ама само аз и Призрака. Бамзе ти каза, че ако беше чел всички мнения, щеше да видиш, че някой и теб е предлагал. Аз даже се чудех не може ли да гласувам и за двама ви. Ама ти по едно време яко изчезна, а Призрака показа, че всеки ден е в клуба. Са ко да прая, кажи ми. Аз пак си мисля двама да бъдете модератори, ама имам чувството, че се ше искате да се сбиете, не знам що.
А за срещата - великолепна идея. Аз съм съгласен.



Тема Re: К'во става тука?нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано24.09.03 23:17



Абсолютно съгласен. Нека гласуват само такива, дето са показали, че Матрицата истински ги вълнува, че са съпричастни на този клуб. И, разбира се, само регистрирани.
А знае ли някой кво става с Dade?



Тема Re: К'во става тука?нови [re: Maystora]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано27.09.03 01:30



Този човек не се е появявал от толкова време...А нали се появи един Neo_Rulzz...успяхме да го поукротим и не се явясна вече

Сърцето има доводи,които разумът не познава.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.