Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 19.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честит първи учебен ден  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано15.09.03 22:21



Честит първи учебен ден на всички ученички и ученици.
С пожелание за много шестаци, още по-много купони и най-много гаджета.
Не се плашете, всяко начало си има и своя край, включително и учебната година.

Редактирано от Maystora на 15.09.03 22:25.



Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: Maystora]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано16.09.03 01:27



Мерси за пожеланията
Аз се плаша не от това,че започна учебната година,а от това,че ми е последна.
Желая на всички,които имат щастието все още да са ученици здраве,добро настроение,само щастливи мигове в училище.

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: Bamze*]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано16.09.03 13:52



знам че след време ще е по-гадно-работа и семейство, но ....



Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: Maystora]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано16.09.03 16:07



Xei pojelaite neshto dobro i na nas neshtastnite studenti nikuk ne e interesno da si tolkova porasnal

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: Naia]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 23:32



Ха, та ти не си ли ученичка?
Както и да е, да знаеш, че всичко, което пожелах на учениците, на тебе със съгурност ще ти се случи. Е, за шестаците не е много сигурно, ама тва не е фатално.
И, повярвай ми, още по-интересно е, когато си пораснал. Тогава можеш истински да вкусиш нещата от живота, особено щом си студент. Бамзе хич да не подсмърча, че й е последна година в училище, нека се подготвя за истински готиния живот на студент.



Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: Maystora]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано17.09.03 15:35



Ami.....nishto xubavo nqma v porasvanetoq za shtastie az se chuvstvam dete, vse oshte......mnogo blagodarq za pojelaniqta

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: Naia]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано17.09.03 20:27



съгласен съм.въпреки че сега не ми харесва,знам че след време ще е е още по-трудно.сега нашите ми плащат всичко а след време аз трябва да си го изкарвам.надявам се да работя нещо което харесвам-тогава би било доста по-приятно



Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано17.09.03 22:24



Знаеш ли, няма нищо по-сладко от това да разполагаш със свои пари, които ти сам си изкарал. Не се плаши от това, че след време ще трябва сам да си изкарваш парите, нека минат още една - две годинки и сам ще поискаш това. Най-хубаво ще е, ако започнеш да изкарваш без да си принуден насила от обстоятелствата. Както сам разбираш, проблемът е в избора :). Предполагам, че като застанеш между двете врати - едната, водеща към мама и татко, а другата към самостоятелността и независимостта, с радост би избрал втората врата.
Ама не ме ли бива за Архитект, а?



Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: Naia]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано17.09.03 22:34



Ах, мило дете. Повярвай ми, няма нищо по-прекрасно от порастването, стига то да се изразява в порастване на твоята мъдрост. И нищо не може да попречи да запазиш детето у себе си, стига само истински да го желаеш и чувстваш.
Та няма нищо по-прекрасно от порасналата мъдрост и съхранената детска чувствителност. Мъдростта ще пази детското от болката и разочарованието, а детското ще пази мъдростта от вкаменяване и оскучаване.
Нема да се пулашиш, копеуле.



Тема Re: Честит първи учебен деннови [re: Maystora]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано18.09.03 15:50





Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.