Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 11.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Китайска уловканови [re: Bamze*]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано06.09.03 19:29



Виж, сега аз много се кефя на Матрицата също, нямам нищо против фанатизираните фенове, нито пък казвам, че е тъпо да си мислиш, че може би ние живеем в матрицата. Казвам само, че като разнищвате филма разваляте кефа на тези дето не са го разбрали съвсем още (а според мен и своя собствен без да усещате). Не ви мисля за психично болни дори напротив много по-здрави сте от някои мои познати. Само се ебавам. А колкото до липсата на занимания до ноември, тука вече съм категорично несъгласен. Не забравяйте, че живота може да е сив, но само когато не си го измил!



Тема Re: Китайска уловканови [re: Caladbolg]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано06.09.03 19:50



Имах предвид какво ще правим във форума до ноември Иначе си имам достатъчно занимания,които не са свързани с Матрицата.
Живота е сив,когато сам си го направиш такъв.

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: Китайска уловканови [re: Cabel]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано06.09.03 19:56



И какъв контрол по-точно упражнявам над теб?

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: Китайска уловканови [re: Cabel]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано06.09.03 20:24



е ега ще ме карате да идвам до софия.а между другото-в София има ли някаккви тениски или такива неща свързани с МАтрицата?Не ви говоря за турските боклуци като тея от РАзбиване и т.н. а за нешо яко



Тема Re: Китайска уловканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано06.09.03 21:07



Не съм виждала .Иначе и аз искам да си купя нещо такова

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: Китайска уловканови [re: Cabel]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано06.09.03 21:48



Исках да кажа,че в началото,когато не беше излязла все още тази теория за Тринити,бях очарована от това,че във филма на фона на цялата илюзия,загадъчност и усещане за обреченост виждаме силната любов между двама души и тази истинска любов може да ''преобърне света'',че тя е реалност(е,и вярата на Морфей разбира се),чисто човешко чувство,а не контрол.Вярно,не е нужно да ми хареса тази теория,но ако допуснем,че е достоверна,то тогава всичко се ''замазва''.Излиза,че няма нищо реално...но кой знае каква всъщност е идеята на Уашовски...С тези наши велики мисли отровихме филма...Май трябваше да се придържаме към първите впечатления(че всичко е така,както го виждаме),а не ''да търсим под вола теле''.Май-май ,както казваш ти...

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: Китайска уловканови [re: Bamze*]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано07.09.03 12:06



Май-май...
Би било жалко наистина. Макар, че може и да се окаже вярно, защото все се говори за контрол и избор. А и предид усещането ми, че няма да има хепи-енд, или поне не напълно хепи, сигурно защото все още е по-нетривиално, а и такъв е типа на филма. Знам ли.

Бях си казала, че няма да пиша вече тук, но темата ме изкуши. Дано само пак не дразня някои. Е, поне не мисля, че сте/сме откачалки само защото разнищваме филма, в което само по себе си ошо няма, даже е забавно. Но предвид ситуацията мисля, че е напълно безпредметно, защото вероятността за всевъзможни спекулации ще е огромна. Е, бих се изкефила наистина много, ако никоя от посоките ни на мислене не се окаже вярна. Това ще покаже, че гледат по-надалече, което би било супер.

Поздрави



Тема Re: Китайска уловканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Cabel (3l33t юнит)
Публикувано08.09.03 12:45



Някакво облекло свързано с Матрицата - не търси в София. Ще намериш само турски боклуци. Потърси в интернет. Все ще имаш някой приятел, който използва сс-та

Сега са модерни тенески с надпис: "И аз съм от конспирацията."

Вкопчил съм се в думите ти.
Живея от дъха ти.
Чувствам с кожата ти.
Ще бъда ли винаги тук?


Тема Re: Китайска уловканови [re: Bamze*]  
Автор Cabel (3l33t юнит)
Публикувано08.09.03 12:47



Относително е. Ако искаш ела да ти покажа

Вкопчил съм се в думите ти.
Живея от дъха ти.
Чувствам с кожата ти.
Ще бъда ли винаги тук?


Тема Re: Китайска уловканови [re: Millena]  
Автор Cabel (3l33t юнит)
Публикувано08.09.03 12:52



Не само, че не дразниш никого, но на мен ми е приятно да прочета още някоя свежа мисъл. Ако пък дразниш някого от този форум - зарежи го като мисъл. Не цели да го дразниш, а го остави сам да се дразни. Няма лъжица нали?

Вкопчил съм се в думите ти.
Живея от дъха ти.
Чувствам с кожата ти.
Ще бъда ли винаги тук?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.