Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 09.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема А аз продължавам да чакам своя МОрфей да ме отървенови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано08.08.03 20:53



А аз продължавам да чакам своя МОрфей да ме отърве от този кошмар наречен реалност
а вие?



Тема Re: А аз продължавам да чакам своя МОрфей да ме отървенови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Cabel (Кастро)
Публикувано09.08.03 10:41



Въпреки, че и аз силно искам да съм в Матрицата и ... дори и да не дойде Морфей, аз да се самоосъзная. Както и да е.

Онзи ден си мислех, че ако сме в Матрицата, където агентите могат и знаят всичко... или поне достатъчно, щяха да знаят за деята на Уашовски и нямаше да позволят да пуснат това ... изяснение към хората.

Ballantines
Go play = Играй гол


Тема Re: А аз продължавам да чакам своя МОрфей да ме отървенови [re: Cabel]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано09.08.03 21:15



не говоря точно за матрица като тази от филма.но аз лично чуствам че не нещо не енаред



Тема Re: А аз продължавам да чакам своя МОрфей да ме отървенови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор thyn (леден)
Публикувано10.08.03 17:31



Примерно като да искаш много силно нещо да стане и то става...
или да по4увстваш как нещо ще се слу4и и то наистина се слу4ва
най смешно е като погледнеш някой слу4айно и той се спъне то4но тогава...
абе има някви дреболиики дето ти вкарват лудници наистина...



Тема Re: А аз продължавам да чакам своя МОрфей да ме отървенови [re: thyn]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.08.03 21:10



това също,но аз си мился и за доста по-големи неща като например липса на смисъл да живеем в този вид и за невъзможността да осъзнаем толкова ключови неща като вечност и безкрайност при нашия начин на мислене и възприятие



Тема Момчетанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (новак)
Публикувано11.08.03 00:04



Вие с Cabel наистина ме изненадвате. Толкова сте малки, а вече усещате ефекта на Матрицата. Браво на вас. Само глупака никога не се съмнява и приема безкритично действителността такава, каквато е.



Тема Re: Момчетанови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.08.03 21:10




чета една книга -"смях и мъдрост рез вековете"
и там има един разговор където някой говори а другия само се съгласява.та тоя казва(цитирам по памет):
Опсори ме поне веднъж та да разбера че сме двама!
да,смятам че всичко трябва да се оспорва.а ти на колко си?



Тема Re: Момчетанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (новак)
Публикувано12.08.03 00:20



На цели 28. :)



Тема Re: А аз продължавам да чакам своя МОрфей да ме отървенови [re: [Matrix]Ghost]  
Авторranun (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 16:09



Spored men, dylboko vuv "vutreshnia chovek" na choveka (ako taka moga da se izrazia) ima neshto koeto go optredelia, koeto go prichisliawa kum towa kum koeto prinadleji. Prosto w edin moment opredeleni vunshni faktori shte dostignat do nego. Chovek shte napravi swoia izbor (shte nameria swoiata kauza) i zadawanite vuprosi shte pochnat da poluchawat otgowori, bezmislieto shte se osmisli.
Za sujalenie ima i hora, koito umirat bez da razberat zashto sa se rodili.



Тема Re: Момчета [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано12.08.03 19:31



бравос




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.