Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 17.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо форума е толкова застоял?  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано31.08.03 19:42



Предполагам, че 1 от причините толкова рядко да се пише в тоя форум напоследък е, че всички са по морето. Обаче въпреки тва виждам че постоянно влизат хора и излизат без да напишат нищо. Аз много обичам да влизам в различни форуми (досега съм участвал активно в поне 20тина ) и ако ви трябват повече теми за обсъждане само свирнете, веднага ще ви измисля 10-15.



Тема Re: Защо форума е толкова застоял?нови [re: Caladbolg]  
Автор irreal ()
Публикувано31.08.03 19:54



Като ти видях темата си помислих " И к'во предлагаш?" Разясни ми се...
Виж, в момента сме посредата м/у двете премиери, едната почти ни омръзна да я бистрим, другата едва оня ден излезе новия трейлър, нормално да има малко теми за обсъждане.



Тема Re: Защо форума е толкова застоял?нови [re: irreal]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано31.08.03 22:01



Така е,от време на време някой се сеща нещо и после увисваме.Всички сме в очакване на М3.



Тема Re: Защо форума е толкова застоял?нови [re: Bamze*]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано31.08.03 22:31



Има много неща, за които може да се говори! Това всъщност не е форум предназначен за Уашовски (ако можем да кажем, че те са хората, с които идентифицираме филма), а за най-обикновени фенове, които имат и други интереси (или може би бъркам ). Трябва всеки да се чувства свободен да пише за неща, по-малко свързани с филма. Алтернатива е да се пускат повече постове от типа анкета/quiz (за непросветените quiz-тип постове се наричат такива, които се състоят от 15 примерно въпроса относно филма (или квато е темата), по възможност трудни такива и всички отговарят накрая написалият темата казва отговорите). По този начин се постига и по-голямо сближаване м/у участващите във форума и току виж даже се завързали приятелства! Аз например подържам връзка с 1 англичанин, с когото се запознахме може би преди 2 години във форум за ИГРА и то покрай тема от типа "Кой герой ви е любим?". При тва е 4 години по-голям от мен! (само за инфо аз съм на 15 ) Така че има какво да се работи по тоя форум, дано да помогнете!!!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Caladbolg на 31.08.03 22:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от Caladbolg на 31.08.03 22:35.



Тема Re: Защо форума е толкова застоял?нови [re: Caladbolg]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано31.08.03 22:50



Ето ви 1 факт: вчера съм постнал първата си анкета (а и вероятно 1вата, която тоя форум въобще е зървал ). Досега само 1 човек е проявил желание да отговори. Възможно е на някои въпросите да им се струват глупави, АМА ПО-ДЯВОЛИТЕ ТОВА Е ФОРУМ МОЖЕТЕ ДА ГО КАЖЕТЕ. И това също прави разговора по-пълноценен от това да си говориш сам със себе си все пак . Аре пийз и дано ме чуете!

Редактирано от Caladbolg на 31.08.03 23:25.



Тема Re: Защо форума е толкова застоял?нови [re: Caladbolg]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано01.09.03 13:49



Na men ne mi izglejda tolkova zastoql....Prosto po-rqdko se poqvqvat glupavi i izlishni temi, koito sum sreshtala v drugi forumi naprimer/H. Pottar/. Na men ne mi dopada da se obsujda po 100 puti tup li e filma, koi geroi e po-krasiv i takiva prostotii i se radvam che tuk rqdko se sreshtat podobni neshta....Po-dobre malko no kachestveno

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Защо форума е толкова застоял?нови [re: Naia]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано01.09.03 17:19



да,обсъждат се по смислени теми а и момента както каза irreal е малко сушав.иначе за анкетите съм за



Тема Re: Защо форума е толкова застоял?нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано01.09.03 19:03



Аз предпочитам клуба да си остане такъв,какъвто е.Даже много се радвам,че не го пълним с теми,които нямат връзка с филма.Това говори много добре за нас.Хвърлям по едно око в други клубове...какво ли не можеш да прочетеш в някои от тях...
Ние не знаем много един за друг,но май всички се сприятелихме .Анкетите са интересно предложение.Аз вече участвах в 1-вата (май?)за този форум

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: Защо форума е толкова застоял?нови [re: Bamze*]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано01.09.03 21:02



Вижте сега, никой не е казал, че става дума за безсмислени теми, нямащи аболютно нищо общо с филма. Вярвам, че в тоя форум има достатъчно интелигентни хора (може би повече от всеки друг форум), за да се пишат редовно теми, които не обсъждат филма директно (съответно се повтарят за 8 път), но имат общо с феновете, като ги сближават (и започват да са приятели със да се познават, дори и лично ). Давам пример от самия този форум! Идеята на Близнака е най-блестящата идея за постигане на това, която някога съм виждал във форум! Обаче от друга страна да измислиш нещо толкова умно не се случва постоянно така, че се опитвайте да мислите в дългосрочен план (като него) и ако 4-5 човека правят подобни неща (имам предвид пишат нещо като постоянно обновявани, запазени за тях постове, в които всички взимат участие) форума скоро ще достигне максималното, за което е предназначен! Форума наистина е добър и изчистен от простотии, но пък път нагоре винаги има!



Тема намек съзирам...нови [re: Caladbolg]  
Автор vroom (\/\/)
Публикувано04.09.03 03:11



...отново относно това, че едва ли не най-интелигентните хора са феновете на Матрицата, и по-специално тези, които са го "разбрали", и съответно гледали филма вече безброй пъти...


Хора, един съвет, не съдете за хората толкова прибързано и повърхностно, на база само на съвсем малък аспект от тяхната душевност....


Надявам се, че се заформя един конструктивен спор

най-често умните хора са и лоши



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.