Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 28.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема тема за коментари към Историята  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано29.08.03 21:07



коментарите към историята нека да бъдат тук.ще е по-организирано



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 23:43



Sorry, човече, ама за коя история става дума?



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Близнaka]  
Автор Caladbolg (непознат)
Публикувано30.08.03 23:47



Мисля, че става дума за твойта Пускай по-бързо следващата част, че другата тема ще изчезне Между другото мноо ме кефи идеята ти и обмислям варианта да се включа (ако нямаш нищо против де )



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Caladbolg]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 23:52



Ако е така, поласкан съм. А ти си добре дошъл да се включиш!



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Близнaka]  
Автор Caladbolg (непознат)
Публикувано30.08.03 23:55



Thx! Мисля че ще изчакам следващата част, за да си дооформя героя според действието.

Редактирано от Caladbolg на 31.08.03 01:08.



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано31.08.03 19:13



вече ти го казаха-твоята



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 17:45



Адски съм ти благодарен, Призрак. Утре ще постна 3-та част.



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Близнaka]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано03.09.03 19:01



Нямам търпение!

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Близнaka]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано03.09.03 23:35



Давай, че темата предназначена за историята е само на 2 теми преди изпадане от страницата!



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Caladbolg]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.09.03 16:44



няма значение-като се пише по нея тя се връща



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано04.09.03 23:25



Тва е ясно ама нали стимул трябва!



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Caladbolg]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано05.09.03 13:57







Тема Коментари към III и IV частнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (търсач)
Публикувано06.09.03 23:30



Не знам какво да кажа, от тебе, Близнак, ще стане май писател.
Знаеш кога да свърши поредната част, че да ни държи в яко нетърпение. Ако това си целял, с мене го постигна 100%. Давай, аз лично очаквам по-скоро следващия епизод.



Тема Героя минови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано07.09.03 10:59



Измислил съм си много прилягащ ми образ! Доста подробно ще го обясня, нядявам се Близнака да няма нищо против. Значи...

Аз съм някъв абсолютен компютърен маниак. Почти никога не се разделям с преносимия си компютър. Един ден както си хакерствам из нета и без да искам хаквам някво слабо място в матрицата и без да искам сам се просветявам. След тва почвам да си използвам знанията като златната рибка и си "пожелавам" дребни неща от сорта на куфарче с 1 000 000 $ , и си ги "материализирам". Пичовете от Зион, както и агентите, естествено веднага ме забелязват и започват да се надпреварват кой ще стигне до мен първи. Накрая зионците ме хващат, обаче междувременно ставам враг No.1 на thyn, щото с компютъра си "изтривам" 1-2 от преследващите ме агенти. И така в Зион съм и те осъзнават, че ще съм им много полезен, защото съм единствения човек освен Нео, който може да убие агент, само че аз искам да ме върнат в матрицата щото там мога да си живея царски.

Е тва е всичко! Предварително благодаря!



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: Maystora]  
Автор irreal ()
Публикувано07.09.03 15:30



Е, сега последно в тая тема ли пишем?Малко се пообърках с всичките теми, витаещи наоколо



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: irreal]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано07.09.03 16:14



аха



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор irreal ()
Публикувано07.09.03 19:45



М, добре тогава. А мога ли да си позволя някоя и друга забележка към автора, от фактологически характер имам предвид?



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: irreal]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано07.09.03 21:17



Пиши без всякакви притеснения.Близнака нали още в началото отбеляза,че приема всякакви предложения,забележки и др.

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: Героя минови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (търсач)
Публикувано07.09.03 23:24



Аххах, бързо се ориентира, копеле. :))) И аз искам милионче за себе си, ама на, нали не съм хакерче, ше си живуркам тука и ше чекам някой - или ти, или още непознатия за мене Нео да бутнете някаква аванта...
А сега сериозно - добро хрумване, ако приемаш оценки де. :)



Тема Re: Героя минови [re: Caladbolg]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 08:27



ОК, човече, вътре си. Между другото, точно на време идваш с този персонаж, сега ми трябва много такъв хакер.
Искам специално да благодаря на [Matrix]Ghost за това, че направи двете теми и копира писанията.



Тема Re: Героя минови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано08.09.03 17:57



еми ти не се сетиняма защо.историята е супер.бих ти предложил ако стане по дълга да е издадеш ама авторски права а и след 3 част може някои неща да се окажат не на място........иначе би било супер



Тема Близнакнови [re: Близнaka]  
Автор Maystora (на Маргарита :))
Публикувано09.09.03 00:11



Близнак, нищо не казваш, какво ти е мнението за Града и другите глупости около него, дето написах.



Тема Re: Героя минови [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано09.09.03 12:34



Еми тва дали ще ти бутна некой друг $ ще го реши Близнака вече. 10x, че ти харесва хрумването ми!



Тема Re: Героя минови [re: Близнaka]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано09.09.03 12:36



10x, Близнак, с нетърпение очаквам следващата част да видя за кво съм ти трябвал!



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: Maystora]  
Автор thyn (леден)
Публикувано09.09.03 18:24



creepy.... :)
нямам думи...

"...at last we`ll have revenge..."


Тема Re: Близнакнови [re: Maystora]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 08:40



Sorry, човече, не съм го видял. Де е този пост? Ако е онзи с това, че се оказваш програма, знам го. И постнах отговор в Matrix story. Яка идея.



Тема Re: Героя минови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 08:46



Хехе, чак пък да я издавам. Тия мижави драсканици нямат шанс, още повече пред жестоките идеи на Уашовски. Едва ще дочакам до М3!



Тема Re: Героя минови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.09.03 15:32



е ти пък,супер е разказа и е добре написан



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор irreal ()
Публикувано12.09.03 09:17



Темата с историята що е накачулена отгоре?

...(Ами като е твърде дълга няма да имам сигнатура,пък!)


Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: irreal]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано12.09.03 21:20



защото помолих Фукла да го направи.така ще всеки който влиза в клуба ще вижда първо историята .ако не е е закотвена като не се пише и ще отиде веднага на 2 старница и хора които не знаят за нея няма да могат да я прочетат и ще изгубят много



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано14.09.03 19:41



не знам Близнак.аз лично не съм много добър писател но другите могат да се окажат такива



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор thyn (леден)
Публикувано14.09.03 21:53



Аз подкрепям идеята
Даже по4вам тая ве4ер да пиша...
мисля оба4е 4е има опасност да се отклоним от филма и това малко ме притеснява
Но ше прецените като го направя

"...at last we`ll have revenge..."


Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано14.09.03 23:34



Коя е Фукла? :)



Тема За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано14.09.03 23:51



Първо, да кажа, че новата част на историята е супер и много ме кефи как си ме вкючил, за което благодаря! Такаа, идеята като цяло не е лоша, защото по този начин историята ще се развива доста по-бързо. Но:
1)Най-важният аргумент против е, че например аз, а предполагам и по-голямата част от хората имат много оригинални идеи, но са твърде далеч от твоите способности за изразяване. Аз бих могъл да се опитам, даже съм опитвал подобни неща по други форуми, но ми е доста трудно да се изкажа така че да не съм много под твоето ниво на писане. Вероятно ще опитам, но и при мен съществува проблема с даскалото.
2)Още 1 много сериозна причина против, но вероятно също преодолима е, че ако всички почнат да пишат рано или късно ще настане масово объркване защото само този, който първи постне своята версия ще бъде донякъде актуален с историята, а всички други ще трябва да преправят своите версии. Тука определено има само 1 решение и това е да се въртим като ту един ту друг пише следващата част, но така пък се връща проблема с прекаленото забавяне на следващата част.

Аз предлагам да помислите за възможни решения на проблемите, а междувременно thyn (тъй като струва ми се той изяви желание) да започне следващата част. Също мисля, че ще е добре Призрака (щото той ги разбира тез работи ) да постне тема "Историята от любители" или нещо подобно и да я закрепи пак отгоре до другата. В нея да пишем ние, а после Близнака да редактира (и да маха тъпи според него идеи) и да ги поства в неговата си тема като така по-бързо се получава цялостната и завършена версия на историята. Последното е с цел да не стане много голяма боза в 1 етап. (няма да пишем сапунки я )

Много моля всички "герои" да отговорят на тоя пост!

Редактирано от Caladbolg на 14.09.03 23:54.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Caladbolg]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.09.03 12:27



ще направя такава тема но не сега щото е рано и само ще иде надолу.Иначе идеята ти за редакция е добра.
Maystora, фукла е админ в дира. thyn, съжалявам но irreal_ si заплю да пише първа.разберете с нея.ако някой има готова история да ми е пусне като бележка а аз ще я пусна в нова тема .абе най-добре да избрем един модератор защото трябва всеки път да моля фукла да закотвя теми.какво ще кажете?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.09.03 12:43



ако сте съгласни,нека всеки който иска да каже и за обясни защо смята че е най-подходящия,после ще проведем избори.демокрация



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано15.09.03 18:15



Sorry, 4e e na latinica pak mi se bugna kirilicata! Ghost samo da ti kaja 4e si se oburkal, irreal kaza "pu az da NE sum purva". A samo thyn iska6e da e purvi. Az puk si zapliuvam vtorata liubitelska 4ast . Ina4e nz ma mislq 4e 6e e dobre ot sega da sloji6 temata 6toto ne se znae horata za kolko vreme mogat da q napi6at 4astta (az naprimer mislq da q pi6a za 1 den ). Oba4e e vajno da se redaktirat ot Bliznaka vsi4kite 4asti 6toto veroqtno vsi4ki 6te si nadcenqt pisatelskiq talant.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Caladbolg]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.09.03 20:02



съгласем съм че трябва да се редактира.както казах,няма да е слагам сега по причините които ти изтъкна.извинявам се за объркването-не съм прочел правилно



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано15.09.03 22:09



Съгласен съм и с двама ви, но ми се струва, че идеята на Близнака е най-добра - да поема този, който може, докато Близнака каже друго. Може да се закотви една тема отгоре за заявки за писане. С предимство е този, който е дал заявка по-напред, поемайки ангажимент да постне темата до два - три дни, примерно от деня на подадената заявка. Обема на всяка част вече е даден ориентировачно от Близнака досега. А в рамките на първия ден след заявката, например, всички останали могат да дават идеи на този, който е заявил да пише. Какво ще кажете?
За модератор съм съгласен с Призрака, аз веднага се отказвам, щото нищо не разбирам от тези работи.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано16.09.03 01:15



Идеята на Близнака е чудесна,но в момента нито имам свежи идеи,нито ще имам време от днес нататък...тази учебна година ми е последна и ще е много тежка...освен това съм от сутрин до вечер и не знам как ще стане...Ако не успея да се включа в писането,според мен ще е справедливо,ако thynми тегли куршума
Хм,ако не се лъжа преди време Cabel се кандидатира за модератор,ама тогава решихме,че не ни трябва.А сега ще изявиш ли желание душа?

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Хрумна ми 1 яка идеянови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 10:50



Идеята ми е да докараме първо историята до момента, в който аз и irreal вече сме в Зион (трябва ни само още 1 част). После двама или трима, които искат по принцип да се изявят и като писатели (и аз се кандидатирам) да започнат да пишат историята като всеки пише само за двама или трима героя, които той си избере. Близнака пък ще пуска когато може по някоя част, в които участваме всички. Мисля, че тогава обаче ще се нуждаем от втори лош герой, като според мен най-адекватното предложение е Близнака . Ако сте съгласни нека някой да постне частта, в която ни докарват в Зион и после аз почвам историята си. От сега си избирам моите герои да са Bamze*, thyn и аз самия. Имам конкретна идея, така че моля ви да ми ги оставите . Ако не искате аз пак ще си пиша за тях само че ще трябва да се разбираме кой кога ще пише.

А да, и ако сте съгласни за Близнака да е лошия много ви моля някой друг (а не той самия) да пише за него, защото (предполагам от скромност ) той не искаше сам да се включва в началото.

Редактирано от Caladbolg на 16.09.03 16:25.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Bamze*]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано16.09.03 13:39



който иска да става да се кандидатира.аз също проявявам желание.а закотвена тема-трябва модератор Майсторе иначе трябва да се помоли админ



Тема За thynнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 16:08



Аре моля те кажи дали ще пишеш или да почвам от сегашния момент в развитието щото сега имам време! Ако друг е почнал да пише да си каже.




Тема За Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 16:19



Близнак, тъй като смятам да пиша искам да те попитам един въпрос, който е от особено важно значение за развитието, което съм измислил.

В 4та част Bamze* сънува 1 сън. Измислил ли си нещо конкретно свързано с него? Ако да, моля те сподели идеята си защото аз измислих едно наистина интересно развитие свързано с него. Кажи ми, моля те, за да реша с твоя помощ кво да пиша.

За всички други:
Ако държите да ви изненада развитието на историята не четете отговора на Близнака (когато го напише де).



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Caladbolg]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 17:19



Отговаряйте, моля ви по-бързо, че вече написах 1/3 от 7ма част. Утре до вечерта ще съм готов и ако дотогава някой не каже, че ще пише 6тата част ще я почна и нея, за да мога да постна и 7мата. Кво да ви кажа нямам си работа!

А и моля Близнака също да ми каже къде пише историите (Уърд, Нотпад.... ) и да ми каже колко дълги горе долу му излизат, че нямам ориентир и мога да си напиша некъв роман или пък да стане мизерно във форума (второто изглежда по-вероятно май ).



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 21:32



Ок де, съгласен съм, че трябва модератор, макар че не знам какво точно прави той. :) А не може ли да има двама модератори, аз предлагам тебе и Кабела.



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 21:39



Абе мисля си, че ако приемем твоето предложение, ше настане голямо объркване, нека историята да си върви част по част. Не знам де, както решите всички. А за Близнака съм съгласен, че най-после трябва да го вклйучим (нямам йу на клавиатурата!) и то с някаква специална роля. Ама нека той сам да си я избере.



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 21:42



Ми за обема той даде ориентир. А щом си готов, пускай, само адаптирай началото на твойте части към края на последната, която е постната до момента.



Тема Re: За Galadbolgнови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 21:48



Аве човече, прочети ми предложението в тази тема от 15.09.03 22:09 и ми кажи какво мислиш. Опасявам се, че ще стане голяма боза, ако почне всеки да си пише, пък след това да се прехвърля в главната тема... Не знам, може и без да даваме заявки, просто ей така в клуба се уточняваме, и който има готовност, направо да почва.

Редактирано от Maystora на 16.09.03 23:23.



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 22:58



Еми аз също бих искал да се пишат част по част обаче проблема е, че така вероятно само аз ще го пиша тъй като май съм единственият тук, който разполага с неограничено количество време и мога да пускам по 2 части на ден ако реша (и ако имам вдъхновение). Така интересно ли ще ви е??? Ю се намира до backspace и е \ . Поне на мен ми е така.



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 23:04



Да, ма нали thyn каза, че иска той и не искам да го обидя, затова чакам да ми каже дали ще пише, ма той нищо не казва! А за обема верно, че даде ориентир ма в полето за писане изглежда повече отколкото написано, затова питам примерно в нотпад-а колко му излиза (поне аз оттам го хвърлям във форума). Ма се сетих, че сам мога да проверя колко му излиза .



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 23:10



Освен това, вчера колкото и да си напъвах мозъка не можах абсолютно нищо с irreal, Ghost i Maystora след като я доведат до Зион да измисля. А това означава, че има само 1 част, в която мога да пиша за тях (6та), а тя е вече заплюта (поне докато не ми отговори дали ще я пише). А пък за тея герои дето казах съм измислил мноо яко развитие. Наистина ще настане объркване ма виж, че още от сега не можем да се разберем, щото thyn изглежда не е влизал от 2-3 дни и аз сега само боксувам без да знам кво да правя. Като се замислиш по-добре е да четеш всеки ден за 3ма герои и по-рядко за другите, отколкото 1 път на 2 седмици за всички, нали?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано17.09.03 14:15



да става да са двама но от опита който имам около четенето на постингите в клуб "Администрация" един е по-добре защото се получават понякога проблеми,разминавания и т.н.2 се избират когато клубът е голям и има нужда от повече редакция.затова казвам всеки да напише защо смята че трябва да е модератор и да се уточни кога ще се гласува и да се направи



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано17.09.03 22:48



Ок, съгласен. Аз вече написах защо смятам, че НЕ трябва да съм модератор :)
Обаче, моля те да ми разясниш какви са правата и задълженията на модератора, защото май ми понамирисва на цензура. Ако ще се чистят мнения, защото са нецензурни или не са по темата, или не са в духа на клуба, или по каквито и да било причини, както и да се забранява достъпа на хора до клуба или да се отнема правото им да пишат, аз не съм съгласен. Мисля, че такива постинги, които са неприемливи, отпадат по естествен начин, като биват игнорирани от останалите. То и състоянието на темите доказва до този момент това - аз май не съм засичал нецензурни мнения досега. Не ми харесва някой друг вместо мен да решава кой и какво да чета в клуба. Искам сам да преценявам дали някой пост ми допада, дали да го дочета до края или да му дам пълен игнор.
Съгласен?
А какво мислят и останалите?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано17.09.03 23:22



Напълно съм съгласна.Но не мисля,че ще има проблеми,защото в клуба всичко си е на място,няма какво да се трие,нито имаме досадни посетители,които да го пълнят с безсмислени теми.Сигурна съм,че модератора(който и да е той)няма да върши всичко на своя глава,да се превръща в господар на клуба.Все пак,той ни трябва най-вече,за да закотви важните теми най-отгоре,а не да си моделира форума както му харесва.Аз съм за свободата на словото!Кога ще гласуваме?

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Bamze*]  
Автор irreal ()
Публикувано18.09.03 10:43



Aми за сега имаме само една кандидатура, нали? Ама и има такива, който не са влизали отдавна и според мен трябва да ги изчакаме, та после да гласуваме.

...(Ами като е твърде дълга няма да имам сигнатура,пък!)


Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: irreal]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано18.09.03 15:53



Всъщност сме двама - аз и thyn (който не е влизал отдавна). Аз съм почти свършил 7мата част, чакам само да ми каже той дали ще пише 6та или и нея аз да я пиша. За след това ще видим после.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано18.09.03 19:01



не съм съгласен.не винаги постинга се игнорира.доста често се случва в разни клубове някой да каже някоя простотия,да напсува някого и почват едни глупости.....лошо да ти стане.модератор не е цензур-той просто следи какво да се сазват правилата в клуба.В клубът в който съм модератор имаше един дето пускаше безмислислени постинги които само дразнеха хората.аз се оправих но един познат учатваше в един друг клуб активно,атакуван също от този индивид.за съжаление там нямаше модератор но с моя намеса и тази на фукла той получи права и се оправи.НЕщо друго-ти може да не го прочетеш но някой друг ще го и може да не му допадне.Един добър модератор първо говори с "нарушителя" и ако той продължи да не спазва правилата-слага му бан или му трие постингите.Затова не приемайте мдератора като НСРТ



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано19.09.03 00:14



Супер си.
Ама имам още една молба (явно ти ще ми бъдеш даскал в този клуб:)) - разясни ми какви са тия правила, за които говориш. Знаеш ли, някак си не ми допада тази думичка, нещо не ми харесва в нея. Затова, обясни ми, ако имаш възможност и желание.



Тема Re: За thynнови [re: Caladbolg]  
Автор thyn (леден)
Публикувано19.09.03 17:57



Аве лудница
Почнах да пиша ...
малко ше се забава
Съжалявам 4е ви подвеждам
като напиша поствам
малко лудница на работа :))

Дори и за един агент е непосилно тва мамка му...

"...at last we`ll have revenge..."


Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано19.09.03 18:52



Това е част от писмото което получава всеки нов модератор.мисля че няма проблем че го показвам тук,нали мире?


Общоприето е, че се трият спам и реклами. Спам са теми, в които не се казва нищо съществено, а се пускат, за да запълват първата страница, измествайки другите теми. Обикновено се трие и изнесена лична информация за член на клуба. Трият се обиди към членове на клуба, груби нападки и нецензурни изрази. С ТРИЕНЕТО НЕ БИВА ДА СЕ ПРЕКАЛЯВА. Когато модераторът се колебае, по-добре е да не трие. Преди да трият, много модератори уведомяват автора на постинга с бележка, предупреждават го да не пуска подобни неща и често нещата се оправят без да се стига до триене. Хубаво е когато въпреки всичко се наложи изтриване - да се съобщи на човека с бележка защо е изтрит постинга му. НЕ СЕ ТРИЯТ ТЕМИ, ЗА ДА СЕ ОСВОБОЖДАВА МЯСТО ЗА НОВИ ТЕМИ. Докато в една тема има мнения, значи тя е интересна на членове на клуба. Когато в нея престане да се пише, тя минава все по-назад, освобождавайки по естествен път място за новите теми.

Не забравяй, че колкото по-малко се намесваш, толкова по-добре. Модераторът НЕ Е ЦЕНЗОР ИЛИ ОЦЕНИТЕЛ, той не пресява и не оценява темите според неговите разбирания за качество, а само следи да се спазват основните правила - да няма спам, реклами, обиди, лично инфо.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано20.09.03 00:18



Ми хубуу.
Не ми звучи толкова страшно. :)
А има ли начин модератора да се да се консултира и с другите, преди да предприеме каквито и да било действия. То е ясно, че зависи само от неговото желание, ама дали има у теб нещо такова?
И има ли начин модератора да се смени, ако дейността му като такъв не се одобрява от останалите?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано20.09.03 19:35



разбира се че може да се консултира.а ако не си върши работа-просто бива сменян.вече се случвало в някои клубове



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано20.09.03 19:56



ето пистинг който само може да игнорира-този за Волтрон



Тема Re: За thynнови [re: thyn]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано21.09.03 20:14



Но много те моля стигни само дотам откъдето казах, че съм почнал да пиша (прочети някуде из тая тема).



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано21.09.03 21:56



Ок, аз номинирам теб. Макар че ти вече го стори.
Имам чувството, обаче, че само аз ти си пишем в последно време в този клуб. На ICQ го обърнахме. Де са другите?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано21.09.03 22:05



Ми да де, аз не бих искал такива да се трият. Е, когато някой нарочно си го държи на първа страница, и става наистина досаден, тогава виждам как един матричен призрак го издухва. Но не и преди да е станал досаден. Вчера видях в друг клуб някакъв наистина гаден постинг/тема, чието предназначение беше единствено да дразни, въобще не беше по тематиката на клуба. Прегледах всички мнения, докато стигнах до следното: "я, темичката ми отишла на втора страница, я да си я върна начело" или нещо от тоя род беше. Това е умишлено действие и то заслужава да бъде санкционирано. Такива санкции подкрепям.
Айде, организирай изборите вече. Кажи ми само как стават те, че и това не ми е ясно.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано22.09.03 10:08



Ми, аз съм тука всеки ден ма само чета, щото на какво да отговарям?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.09.03 15:32



за изборите не знам със сигурнст.мисля че просто се пуска една тема,всеки гласува и накрая се обръща към админ който да даде правата на избрания.мире,така ли е или не?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано22.09.03 21:39



Е да де, ама може с едно такова поне (или), да зсавидетелстваш някакъв отклик.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.09.03 16:48







Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор irreal ()
Публикувано23.09.03 20:32




"Така ли ш'си говорим?!?"

...(Ами като е твърде дълга няма да имам сигнатура,пък!)


Тема Re: За thynнови [re: thyn]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано23.09.03 23:55



Айде, пускай твойта част моля те. Моята я свърших. Дано да си пасват сравнително добре, защото в момента по мое мнение е много добра и не ми се иска много да я променям.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: irreal]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.09.03 16:26



понякога и една усмивка е достатъчна.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор irreal ()
Публикувано24.09.03 19:02








...(Ами като е твърде дълга няма да имам сигнатура,пък!)

Редактирано от irreal на 24.09.03 19:04.



Тема ПРинципно!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано22.11.03 16:02



Идеята ви е страхотна! Винаги съм халесвала Never ending story! А тая на такава прилича! Тъкмо си я копирах да я чета на спокойствие!

BTW какви са усливията да взема участие?

Редактирано от DlAVOLO на 22.11.03 16:11.



Тема Re: ПРинципно!нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.11.03 16:23



Няколко човека от клуба си взеха части и в момента до колкото знам все още чакаме thyn . А до колкото ми е известно той май пише цял романА и не знам дали не се обезмисля вече историята при положение че вече сме гледали 3 част.Но щом искаш,изчакай какво ще кажат другите и продължението на thyn



Тема Re: ПРинципно!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано22.11.03 21:38



Ами аз написах тука нещичко! Въведох един нов герой, имам идея как се появява Смит (макар и ненаписана все още)! Абе както съм тръгнала историята въобще няма намерение да приключва1

Не виждам защо да се обезмисля историята след като се появи М3. Твърде много въпроси останаха неразяснени. Така че... Можем да творим на воля.
Пък и историята която ние пишем е доста интересна. Мен лично ме вдъхнови доста!



Тема Re: ПРинципно!нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.11.03 18:10



супер!Остава само да почакаш да видиш къде свършват другите преди теб



Тема Re: Принципно!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано25.11.03 18:05



Освен Thyn кого още чакаме?
Че аз нямам търпение!
Да видим ще се върже ли моята история с тяхната или ще трябва да я преправям!



Тема Re: Принципно!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано25.11.03 18:16



Само не мога да си изясня все още защо irreal е толкова важна за бунтовниците?



Тема Re: Принципно!нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано25.11.03 18:29



след него е Ca1aDbo1G но той отдавна е готов в историята си



Тема Re: Принципно!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано27.11.03 14:58



И все пак до неделя ще се опитам да допиша моята версия и ще ти я пратя!



Тема Re: Принципно!нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано27.11.03 18:11



идеално.thyn трябваше да я пусне вчера,но не го направи.надявам се тая вечер да го стори.



Тема Re: Принципно!нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторSmith (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 13:42



Искам да се извиня, ако прередих някой, пускайке част от историята, но загубих следите на поредността. Може би наистина трябва да измислим някакъв подход, та да няма объркване в историята и разнопосочно развитие на героите.



Тема Re: Принципно!нови [re: Smith]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано30.11.03 16:56



Няма проблем въпреки че щеше да е по-добре първо да се обадиш



Тема Re: Принципно!нови [re: Smith]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано01.12.03 09:41



Абе човек ти направо ми четеш мислите! И аз исках да разкажа в следващата част как се справя irreal! Но се въздаржах! И си доста близо до мойто виждане по въпроса!
Но май нещо много поразтегнахме историята! Не е ли време да освободим вече Конструктора?
Той май Caladbolg щеше да пише тая част! Аз мога да доведа нещата до измислянето самия план на измъкването му (защото измъкването му няма да е никак лесно). Но само до там, защото за момента ми се поизчирпаха идеите!



Тема Некви правила?нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано01.12.03 10:04



Абе май тая работа всеки да си взима определена част много много не е сполучлива,а?
Трябва да измислим нещо по-функционално!
Предлагам следното: Първо да стане ясно кои ще пишат по историята (ако ви е харесала моята част искам да участвам и за по-нататък).
Второ - който първи е готов с част той да я пуска. Мисля че героите вече са ясни, а действието колкото е по-разклонено (а не разводнено), толкова по-интересна ще стане историята.
Трето - този който е написал последната част да не пише по следващата (примерно: Smith написа 7ма част (Адаптация) и той сега да няма право да пише по 8ма)

Това са само предложения разбира се!
Вие решавате все пак!



Тема Re: Принципно!нови [re: DlAVOLO]  
АвторSmith (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 18:32



И на мен ми направи впечетление, че двете истории си паснаха.
Да си призная - изненадах се доста, защото сме псали независимо един от друг.
Дотук добре, не ще е хубаво да избегнем бъдещи противоречия и преплитания.
Кой ще пише следващата част?
Предложението ти за това който е написал една част да няма право да пише по следващата много ми хареса. Мисля, че така ще въвведем нвякаква последователност.



Тема Re: Некви правила?нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано01.12.03 19:40



Разбирайте се съм Смит



Тема Добре!нови [re: Smith]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано02.12.03 11:27



Та както казах време е да измъкне Конструктора!
Призрак каза да се разберем с тебе!
Аз мога да доведа историята до момента в който Bamze, Maystora и Diavolo се срещат за да обмислят плана как ще измъкнат Конструктора!
За сега възможностите ми стигат само до там! Предпоалагам че ти ще се заемеш със следващата част - изпълнението на плана!Другите май не проявяват желание. Но който и да се заеме - гледайте да е нещо брутално
Какво ще кажеш?



Тема Re: Некви правила?нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторSmith (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 11:08



Sto "Razbirai sa sas Smith"?
Da ne se obidi nesto?
V smisal - i az neznam tocno v kakav,
ama nail zatova e temata - da stignem do niakakvo obsto saglasie.



Тема Re: Некви правила?нови [re: Smith]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.12.03 18:40



не бе,глупости,за какво да съм се обидил.Казах да се разбирате вие двамата щото вие я пишете историята,не за друго.А някой ако има забележки ,ще се обади



Тема Re: Некви правила?нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторSmith (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 10:35



E, ama ti sasto ucastvas v pisaneto, pak i niamam ideia kak da prodalja.
Taka ce da prodalji koito ima.
Polucava se interesno tocno zastoto istoriata se pise ot razlicni hora...



Тема Защо така?нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано05.12.03 10:52



Няма ли и ти да се включиш?
Ами другите?
Ако я пишем само двамата със Smith няма да е интересно!

Зъб за чане, око за две!


Тема Re: Некви правила?нови [re: Smith]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано05.12.03 17:29



хаха,аз не съм написал абсолютно нищо Аз просто ги поствах



Тема Re: Некви правила?нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторSmith (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 13:17



Еми, това са то привдностите на Мрежата - ти ги постваш,
и автоматично те възприемат като автор.
А кой ги е писал тогава?
Мисълта ми е да продължава в същия дух.
Пък и Diavolo е права - само двама като драскотят не е интересно...



Тема Re: Некви правила?нови [re: Smith]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано07.12.03 14:08



Трябваше да прочетеш темата по-добре.Близнака даде идеята за това но той сега няма време и почнахме да си разпределяме частите.Той написа първите 4 или 5 а после е thyn както знаеш а след това Diavolo

Редактирано от [Matrix]Ghost на 07.12.03 14:09.



Тема Re: Некви правила?нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторSmith (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 10:57



Vinovat!cakame sledvastia znaci,
stotoaz za momenta niamam ideia...



Тема Хихи!нови [re: Smith]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано09.12.03 17:15



Моето пордължение е готово!
Само трябва да го напиша на компа и да го пусна!
Надявам се скоро да стане!

Зъб за чане, око за две!


Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.12.03 21:08



Онзи или е тъп,или не може да чете...или и двете!Става въпрос за темата към историята.Там си пише че коментарите са за тук,а той поства там....Пак трябва да моля някой админ да трие



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Smith (original) (непознат )
Публикувано23.12.03 15:43



Ми аз му рекох да се пренасочи.
Според мен просто е нетактичен.
Може би беше по-добре да му пратя бележка персонално - щото така и аз задръствам постинга. Малко акъл, ама навреме...
Извинете за което. Кажи на твоя админ да трие.



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Smith (original)]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.12.03 16:42



Това ти казвам.Аз направих същата грешка ама си изтих постингаЕми,ще се трие



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано25.12.03 16:33



Vinata mai e moq!
Tova malko 4udovi6te mi e brat!
Kazah mu da pogledne istoriqta no ZA NI6TO NA SVETA DA NE PI6E V TAQ TEMA!
Hem go predupredih!
Ama toi vse si paha nosa deto ne mu e rabota ( e nqmalo na kogo da se metne!)
6te go obezglavq!


Зъб за чане, око за две!


Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано26.12.03 20:02



Удари му едно комбе от мен



Тема :-)нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано04.01.04 16:19



Няма да се размине само с едно!

Зъб за чане, око за две!


Тема Re: :-)нови [re: DlAVOLO]  
Автор Smith (original) (непознат )
Публикувано04.01.04 17:42



Ти нали беше готова със следващата част?
Нещо ни зацикли историята понеже...



Тема Re: :-)нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.01.04 17:56



бравос



Тема Re: :-)нови [re: Smith (original)]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано07.01.04 18:27



Ам предполагам си видял бележката ми!

Зъб за чане, око за две!


Тема Re: :-)нови [re: DlAVOLO]  
Автор Smith (original) (непознат )
Публикувано11.01.04 13:43



Видях я чак днес...
Сори, не минавам всеки ден...



Тема Re: :-)нови [re: Smith (original)]  
Автор DlAVOLO (Per DONNA)
Публикувано17.01.04 17:37



Вече можеш да видиш продължението!
На мястото си е! Е малко дългичко стана. Ама кво да правя - многословна съм!
Очаквам да се включиш!

Зъб за чeне, око за две!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.