Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 17.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 23:04



Да, ма нали thyn каза, че иска той и не искам да го обидя, затова чакам да ми каже дали ще пише, ма той нищо не казва! А за обема верно, че даде ориентир ма в полето за писане изглежда повече отколкото написано, затова питам примерно в нотпад-а колко му излиза (поне аз оттам го хвърлям във форума). Ма се сетих, че сам мога да проверя колко му излиза .



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 23:10



Освен това, вчера колкото и да си напъвах мозъка не можах абсолютно нищо с irreal, Ghost i Maystora след като я доведат до Зион да измисля. А това означава, че има само 1 част, в която мога да пиша за тях (6та), а тя е вече заплюта (поне докато не ми отговори дали ще я пише). А пък за тея герои дето казах съм измислил мноо яко развитие. Наистина ще настане объркване ма виж, че още от сега не можем да се разберем, щото thyn изглежда не е влизал от 2-3 дни и аз сега само боксувам без да знам кво да правя. Като се замислиш по-добре е да четеш всеки ден за 3ма герои и по-рядко за другите, отколкото 1 път на 2 седмици за всички, нали?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано17.09.03 14:15



да става да са двама но от опита който имам около четенето на постингите в клуб "Администрация" един е по-добре защото се получават понякога проблеми,разминавания и т.н.2 се избират когато клубът е голям и има нужда от повече редакция.затова казвам всеки да напише защо смята че трябва да е модератор и да се уточни кога ще се гласува и да се направи



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано17.09.03 22:48



Ок, съгласен. Аз вече написах защо смятам, че НЕ трябва да съм модератор :)
Обаче, моля те да ми разясниш какви са правата и задълженията на модератора, защото май ми понамирисва на цензура. Ако ще се чистят мнения, защото са нецензурни или не са по темата, или не са в духа на клуба, или по каквито и да било причини, както и да се забранява достъпа на хора до клуба или да се отнема правото им да пишат, аз не съм съгласен. Мисля, че такива постинги, които са неприемливи, отпадат по естествен начин, като биват игнорирани от останалите. То и състоянието на темите доказва до този момент това - аз май не съм засичал нецензурни мнения досега. Не ми харесва някой друг вместо мен да решава кой и какво да чета в клуба. Искам сам да преценявам дали някой пост ми допада, дали да го дочета до края или да му дам пълен игнор.
Съгласен?
А какво мислят и останалите?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано17.09.03 23:22



Напълно съм съгласна.Но не мисля,че ще има проблеми,защото в клуба всичко си е на място,няма какво да се трие,нито имаме досадни посетители,които да го пълнят с безсмислени теми.Сигурна съм,че модератора(който и да е той)няма да върши всичко на своя глава,да се превръща в господар на клуба.Все пак,той ни трябва най-вече,за да закотви важните теми най-отгоре,а не да си моделира форума както му харесва.Аз съм за свободата на словото!Кога ще гласуваме?

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Bamze*]  
Автор irreal ()
Публикувано18.09.03 10:43



Aми за сега имаме само една кандидатура, нали? Ама и има такива, който не са влизали отдавна и според мен трябва да ги изчакаме, та после да гласуваме.

...(Ами като е твърде дълга няма да имам сигнатура,пък!)


Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: irreal]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано18.09.03 15:53



Всъщност сме двама - аз и thyn (който не е влизал отдавна). Аз съм почти свършил 7мата част, чакам само да ми каже той дали ще пише 6та или и нея аз да я пиша. За след това ще видим после.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано18.09.03 19:01



не съм съгласен.не винаги постинга се игнорира.доста често се случва в разни клубове някой да каже някоя простотия,да напсува някого и почват едни глупости.....лошо да ти стане.модератор не е цензур-той просто следи какво да се сазват правилата в клуба.В клубът в който съм модератор имаше един дето пускаше безмислислени постинги които само дразнеха хората.аз се оправих но един познат учатваше в един друг клуб активно,атакуван също от този индивид.за съжаление там нямаше модератор но с моя намеса и тази на фукла той получи права и се оправи.НЕщо друго-ти може да не го прочетеш но някой друг ще го и може да не му допадне.Един добър модератор първо говори с "нарушителя" и ако той продължи да не спазва правилата-слага му бан или му трие постингите.Затова не приемайте мдератора като НСРТ



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано19.09.03 00:14



Супер си.
Ама имам още една молба (явно ти ще ми бъдеш даскал в този клуб:)) - разясни ми какви са тия правила, за които говориш. Знаеш ли, някак си не ми допада тази думичка, нещо не ми харесва в нея. Затова, обясни ми, ако имаш възможност и желание.



Тема Re: За thyn [re: Caladbolg]  
Автор thyn (леден)
Публикувано19.09.03 17:57



Аве лудница
Почнах да пиша ...
малко ше се забава
Съжалявам 4е ви подвеждам
като напиша поствам
малко лудница на работа :))

Дори и за един агент е непосилно тва мамка му...

"...at last we`ll have revenge..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.