Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 24.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Хрумна ми 1 яка идеянови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 10:50



Идеята ми е да докараме първо историята до момента, в който аз и irreal вече сме в Зион (трябва ни само още 1 част). После двама или трима, които искат по принцип да се изявят и като писатели (и аз се кандидатирам) да започнат да пишат историята като всеки пише само за двама или трима героя, които той си избере. Близнака пък ще пуска когато може по някоя част, в които участваме всички. Мисля, че тогава обаче ще се нуждаем от втори лош герой, като според мен най-адекватното предложение е Близнака . Ако сте съгласни нека някой да постне частта, в която ни докарват в Зион и после аз почвам историята си. От сега си избирам моите герои да са Bamze*, thyn и аз самия. Имам конкретна идея, така че моля ви да ми ги оставите . Ако не искате аз пак ще си пиша за тях само че ще трябва да се разбираме кой кога ще пише.

А да, и ако сте съгласни за Близнака да е лошия много ви моля някой друг (а не той самия) да пише за него, защото (предполагам от скромност ) той не искаше сам да се включва в началото.

Редактирано от Caladbolg на 16.09.03 16:25.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Bamze*]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано16.09.03 13:39



който иска да става да се кандидатира.аз също проявявам желание.а закотвена тема-трябва модератор Майсторе иначе трябва да се помоли админ



Тема За thynнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 16:08



Аре моля те кажи дали ще пишеш или да почвам от сегашния момент в развитието щото сега имам време! Ако друг е почнал да пише да си каже.




Тема За Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 16:19



Близнак, тъй като смятам да пиша искам да те попитам един въпрос, който е от особено важно значение за развитието, което съм измислил.

В 4та част Bamze* сънува 1 сън. Измислил ли си нещо конкретно свързано с него? Ако да, моля те сподели идеята си защото аз измислих едно наистина интересно развитие свързано с него. Кажи ми, моля те, за да реша с твоя помощ кво да пиша.

За всички други:
Ако държите да ви изненада развитието на историята не четете отговора на Близнака (когато го напише де).



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Caladbolg]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 17:19



Отговаряйте, моля ви по-бързо, че вече написах 1/3 от 7ма част. Утре до вечерта ще съм готов и ако дотогава някой не каже, че ще пише 6тата част ще я почна и нея, за да мога да постна и 7мата. Кво да ви кажа нямам си работа!

А и моля Близнака също да ми каже къде пише историите (Уърд, Нотпад.... ) и да ми каже колко дълги горе долу му излизат, че нямам ориентир и мога да си напиша некъв роман или пък да стане мизерно във форума (второто изглежда по-вероятно май ).



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 21:32



Ок де, съгласен съм, че трябва модератор, макар че не знам какво точно прави той. :) А не може ли да има двама модератори, аз предлагам тебе и Кабела.



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 21:39



Абе мисля си, че ако приемем твоето предложение, ше настане голямо объркване, нека историята да си върви част по част. Не знам де, както решите всички. А за Близнака съм съгласен, че най-после трябва да го вклйучим (нямам йу на клавиатурата!) и то с някаква специална роля. Ама нека той сам да си я избере.



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идеянови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 21:42



Ми за обема той даде ориентир. А щом си готов, пускай, само адаптирай началото на твойте части към края на последната, която е постната до момента.



Тема Re: За Galadbolgнови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано16.09.03 21:48



Аве човече, прочети ми предложението в тази тема от 15.09.03 22:09 и ми кажи какво мислиш. Опасявам се, че ще стане голяма боза, ако почне всеки да си пише, пък след това да се прехвърля в главната тема... Не знам, може и без да даваме заявки, просто ей така в клуба се уточняваме, и който има готовност, направо да почва.

Редактирано от Maystora на 16.09.03 23:23.



Тема Re: Хрумна ми 1 яка идея [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано16.09.03 22:58



Еми аз също бих искал да се пишат част по част обаче проблема е, че така вероятно само аз ще го пиша тъй като май съм единственият тук, който разполага с неограничено количество време и мога да пускам по 2 части на ден ако реша (и ако имам вдъхновение). Така интересно ли ще ви е??? Ю се намира до backspace и е \ . Поне на мен ми е така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.