Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 07.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано19.09.03 18:52



Това е част от писмото което получава всеки нов модератор.мисля че няма проблем че го показвам тук,нали мире?


Общоприето е, че се трият спам и реклами. Спам са теми, в които не се казва нищо съществено, а се пускат, за да запълват първата страница, измествайки другите теми. Обикновено се трие и изнесена лична информация за член на клуба. Трият се обиди към членове на клуба, груби нападки и нецензурни изрази. С ТРИЕНЕТО НЕ БИВА ДА СЕ ПРЕКАЛЯВА. Когато модераторът се колебае, по-добре е да не трие. Преди да трият, много модератори уведомяват автора на постинга с бележка, предупреждават го да не пуска подобни неща и често нещата се оправят без да се стига до триене. Хубаво е когато въпреки всичко се наложи изтриване - да се съобщи на човека с бележка защо е изтрит постинга му. НЕ СЕ ТРИЯТ ТЕМИ, ЗА ДА СЕ ОСВОБОЖДАВА МЯСТО ЗА НОВИ ТЕМИ. Докато в една тема има мнения, значи тя е интересна на членове на клуба. Когато в нея престане да се пише, тя минава все по-назад, освобождавайки по естествен път място за новите теми.

Не забравяй, че колкото по-малко се намесваш, толкова по-добре. Модераторът НЕ Е ЦЕНЗОР ИЛИ ОЦЕНИТЕЛ, той не пресява и не оценява темите според неговите разбирания за качество, а само следи да се спазват основните правила - да няма спам, реклами, обиди, лично инфо.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано20.09.03 00:18



Ми хубуу.
Не ми звучи толкова страшно. :)
А има ли начин модератора да се да се консултира и с другите, преди да предприеме каквито и да било действия. То е ясно, че зависи само от неговото желание, ама дали има у теб нещо такова?
И има ли начин модератора да се смени, ако дейността му като такъв не се одобрява от останалите?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано20.09.03 19:35



разбира се че може да се консултира.а ако не си върши работа-просто бива сменян.вече се случвало в някои клубове



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано20.09.03 19:56



ето пистинг който само може да игнорира-този за Волтрон



Тема Re: За thynнови [re: thyn]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано21.09.03 20:14



Но много те моля стигни само дотам откъдето казах, че съм почнал да пиша (прочети някуде из тая тема).



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано21.09.03 21:56



Ок, аз номинирам теб. Макар че ти вече го стори.
Имам чувството, обаче, че само аз ти си пишем в последно време в този клуб. На ICQ го обърнахме. Де са другите?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано21.09.03 22:05



Ми да де, аз не бих искал такива да се трият. Е, когато някой нарочно си го държи на първа страница, и става наистина досаден, тогава виждам как един матричен призрак го издухва. Но не и преди да е станал досаден. Вчера видях в друг клуб някакъв наистина гаден постинг/тема, чието предназначение беше единствено да дразни, въобще не беше по тематиката на клуба. Прегледах всички мнения, докато стигнах до следното: "я, темичката ми отишла на втора страница, я да си я върна начело" или нещо от тоя род беше. Това е умишлено действие и то заслужава да бъде санкционирано. Такива санкции подкрепям.
Айде, организирай изборите вече. Кажи ми само как стават те, че и това не ми е ясно.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано22.09.03 10:08



Ми, аз съм тука всеки ден ма само чета, щото на какво да отговарям?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.09.03 15:32



за изборите не знам със сигурнст.мисля че просто се пуска една тема,всеки гласува и накрая се обръща към админ който да даде правата на избрания.мире,така ли е или не?



Тема Re: За идеята на Близнака [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано22.09.03 21:39



Е да де, ама може с едно такова поне (или), да зсавидетелстваш някакъв отклик.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.