Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 07.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано14.09.03 19:41



не знам Близнак.аз лично не съм много добър писател но другите могат да се окажат такива



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор thyn (леден)
Публикувано14.09.03 21:53



Аз подкрепям идеята
Даже по4вам тая ве4ер да пиша...
мисля оба4е 4е има опасност да се отклоним от филма и това малко ме притеснява
Но ше прецените като го направя

"...at last we`ll have revenge..."


Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано14.09.03 23:34



Коя е Фукла? :)



Тема За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано14.09.03 23:51



Първо, да кажа, че новата част на историята е супер и много ме кефи как си ме вкючил, за което благодаря! Такаа, идеята като цяло не е лоша, защото по този начин историята ще се развива доста по-бързо. Но:
1)Най-важният аргумент против е, че например аз, а предполагам и по-голямата част от хората имат много оригинални идеи, но са твърде далеч от твоите способности за изразяване. Аз бих могъл да се опитам, даже съм опитвал подобни неща по други форуми, но ми е доста трудно да се изкажа така че да не съм много под твоето ниво на писане. Вероятно ще опитам, но и при мен съществува проблема с даскалото.
2)Още 1 много сериозна причина против, но вероятно също преодолима е, че ако всички почнат да пишат рано или късно ще настане масово объркване защото само този, който първи постне своята версия ще бъде донякъде актуален с историята, а всички други ще трябва да преправят своите версии. Тука определено има само 1 решение и това е да се въртим като ту един ту друг пише следващата част, но така пък се връща проблема с прекаленото забавяне на следващата част.

Аз предлагам да помислите за възможни решения на проблемите, а междувременно thyn (тъй като струва ми се той изяви желание) да започне следващата част. Също мисля, че ще е добре Призрака (щото той ги разбира тез работи ) да постне тема "Историята от любители" или нещо подобно и да я закрепи пак отгоре до другата. В нея да пишем ние, а после Близнака да редактира (и да маха тъпи според него идеи) и да ги поства в неговата си тема като така по-бързо се получава цялостната и завършена версия на историята. Последното е с цел да не стане много голяма боза в 1 етап. (няма да пишем сапунки я )

Много моля всички "герои" да отговорят на тоя пост!

Редактирано от Caladbolg на 14.09.03 23:54.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Caladbolg]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.09.03 12:27



ще направя такава тема но не сега щото е рано и само ще иде надолу.Иначе идеята ти за редакция е добра.
Maystora, фукла е админ в дира. thyn, съжалявам но irreal_ si заплю да пише първа.разберете с нея.ако някой има готова история да ми е пусне като бележка а аз ще я пусна в нова тема .абе най-добре да избрем един модератор защото трябва всеки път да моля фукла да закотвя теми.какво ще кажете?



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.09.03 12:43



ако сте съгласни,нека всеки който иска да каже и за обясни защо смята че е най-подходящия,после ще проведем избори.демокрация



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано15.09.03 18:15



Sorry, 4e e na latinica pak mi se bugna kirilicata! Ghost samo da ti kaja 4e si se oburkal, irreal kaza "pu az da NE sum purva". A samo thyn iska6e da e purvi. Az puk si zapliuvam vtorata liubitelska 4ast . Ina4e nz ma mislq 4e 6e e dobre ot sega da sloji6 temata 6toto ne se znae horata za kolko vreme mogat da q napi6at 4astta (az naprimer mislq da q pi6a za 1 den ). Oba4e e vajno da se redaktirat ot Bliznaka vsi4kite 4asti 6toto veroqtno vsi4ki 6te si nadcenqt pisatelskiq talant.



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: Caladbolg]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.09.03 20:02



съгласем съм че трябва да се редактира.както казах,няма да е слагам сега по причините които ти изтъкна.извинявам се за объркването-не съм прочел правилно



Тема Re: За идеята на Близнаканови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано15.09.03 22:09



Съгласен съм и с двама ви, но ми се струва, че идеята на Близнака е най-добра - да поема този, който може, докато Близнака каже друго. Може да се закотви една тема отгоре за заявки за писане. С предимство е този, който е дал заявка по-напред, поемайки ангажимент да постне темата до два - три дни, примерно от деня на подадената заявка. Обема на всяка част вече е даден ориентировачно от Близнака досега. А в рамките на първия ден след заявката, например, всички останали могат да дават идеи на този, който е заявил да пише. Какво ще кажете?
За модератор съм съгласен с Призрака, аз веднага се отказвам, щото нищо не разбирам от тези работи.



Тема Re: За идеята на Близнака [re: Maystora]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано16.09.03 01:15



Идеята на Близнака е чудесна,но в момента нито имам свежи идеи,нито ще имам време от днес нататък...тази учебна година ми е последна и ще е много тежка...освен това съм от сутрин до вечер и не знам как ще стане...Ако не успея да се включа в писането,според мен ще е справедливо,ако thynми тегли куршума
Хм,ако не се лъжа преди време Cabel се кандидатира за модератор,ама тогава решихме,че не ни трябва.А сега ще изявиш ли желание душа?

Сърцето има доводи,които разумът не познава.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.