Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 07.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано04.09.03 23:25



Тва е ясно ама нали стимул трябва!



Тема Re: тема за коментари към Историятанови [re: Caladbolg]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано05.09.03 13:57







Тема Коментари към III и IV частнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (търсач)
Публикувано06.09.03 23:30



Не знам какво да кажа, от тебе, Близнак, ще стане май писател.
Знаеш кога да свърши поредната част, че да ни държи в яко нетърпение. Ако това си целял, с мене го постигна 100%. Давай, аз лично очаквам по-скоро следващия епизод.



Тема Героя минови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Caladbolg (Mythical Sword)
Публикувано07.09.03 10:59



Измислил съм си много прилягащ ми образ! Доста подробно ще го обясня, нядявам се Близнака да няма нищо против. Значи...

Аз съм някъв абсолютен компютърен маниак. Почти никога не се разделям с преносимия си компютър. Един ден както си хакерствам из нета и без да искам хаквам някво слабо място в матрицата и без да искам сам се просветявам. След тва почвам да си използвам знанията като златната рибка и си "пожелавам" дребни неща от сорта на куфарче с 1 000 000 $ , и си ги "материализирам". Пичовете от Зион, както и агентите, естествено веднага ме забелязват и започват да се надпреварват кой ще стигне до мен първи. Накрая зионците ме хващат, обаче междувременно ставам враг No.1 на thyn, щото с компютъра си "изтривам" 1-2 от преследващите ме агенти. И така в Зион съм и те осъзнават, че ще съм им много полезен, защото съм единствения човек освен Нео, който може да убие агент, само че аз искам да ме върнат в матрицата щото там мога да си живея царски.

Е тва е всичко! Предварително благодаря!



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: Maystora]  
Автор irreal ()
Публикувано07.09.03 15:30



Е, сега последно в тая тема ли пишем?Малко се пообърках с всичките теми, витаещи наоколо



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: irreal]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано07.09.03 16:14



аха



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор irreal ()
Публикувано07.09.03 19:45



М, добре тогава. А мога ли да си позволя някоя и друга забележка към автора, от фактологически характер имам предвид?



Тема Re: Коментари към III и IV частнови [re: irreal]  
Автор Bamze* (същата)
Публикувано07.09.03 21:17



Пиши без всякакви притеснения.Близнака нали още в началото отбеляза,че приема всякакви предложения,забележки и др.

Сърцето има доводи,които разумът не познава.


Тема Re: Героя минови [re: Caladbolg]  
Автор Maystora (търсач)
Публикувано07.09.03 23:24



Аххах, бързо се ориентира, копеле. :))) И аз искам милионче за себе си, ама на, нали не съм хакерче, ше си живуркам тука и ше чекам някой - или ти, или още непознатия за мене Нео да бутнете някаква аванта...
А сега сериозно - добро хрумване, ако приемаш оценки де. :)



Тема Re: Героя ми [re: Caladbolg]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 08:27



ОК, човече, вътре си. Между другото, точно на време идваш с този персонаж, сега ми трябва много такъв хакер.
Искам специално да благодаря на [Matrix]Ghost за това, че направи двете теми и копира писанията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.