Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 18.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нео срещу неонови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано03.08.03 19:15



в разговора ме нео и оракула се крие нещо което говори за тва че нео наистина е програма.не съм сигурен,просто ми се стори страно.докато нео и оракула говореха,както знаете оракула му обясни за вампирите и т.н.че те са програми които ине си вършат работата или които имат подобрени версии.тя му каза че той също трябва да иде там.тя казава че програмата може да избере дали да се върн там или пък да се скрие "тук"-в матрицата.Архитектът също дава на нео този избор-дали да се върне в матрицата или да остане при източника.в една тема някой питаше защо архитекта му два този избор а не го излъже.изглежда всяка програма има право на избор .и ако той също е програма-то той също има това право.мисля си че ако той се окаже програма,то значи на негово място ще се появи неговия наследник както стана с агент смит,.т.е. мопже да очакваме двубой между нео и ...нео.разбира се нищо не е сигурно.това е само предположение което ми дойде наум докато отново преглеждах филма.вие какво ще кажете?



Тема Re: Нео срещу неонови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано03.08.03 21:32



Човече, да ти кажа и аз мисля същото. А и трейлъра на М3 покозва достатъчно. Според мен Нео ще пожертва себе си, за да унищожи Смит.



Тема Re: Нео срещу неонови [re: Близнaka]  
Автор irreal ()
Публикувано03.08.03 21:45



де, логично би било Нео да се пожертва, за да унищожи Смит, макар че предния път не беше нужно да се жертва, но и Смит се оказа жив. Би било добра крачка към окончателното завършване на характера му.
обаче, че Нео е програма, не мога да се съглася. ние проследихме цялото му развитие. Не могат сега да ни сервират, че Нео е програма. Това е възможно само ако има Матрица в Матрицата или Нео умее магийката на Смит да се прехвърля в реалността.



Тема Re: Нео срещу неонови [re: irreal]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 09:22



Права си, irreal, и на мен не ми звучи логично Нео да се окаже програма, но знае ли човек. Уашовски могат така да извартят нещата, че накрая даже да ни изглежда правилно Избраният да не е човек...



Тема Re: Нео срещу нео - off topicнови [re: Близнaka]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано04.08.03 12:00



Аз пък си мислех колко хубава беше Матрицата и колко по-добре щеще да бъде да не и правят продължение... Гледах трейлъра на едно нещо с име Underworld - ставаше дума за някаква дето избива вампири или върколаци и всичко беше в "матричен" стил и си спомних как ме изкефи първата Матрица и така (дотук с лиричното отклонение )



Тема Re: Нео срещу нео - off topicнови [re: nobody_]  
Автор Cabel (СДрехитеУВудътъ)
Публикувано04.08.03 12:12



Да не говорим за филма Equilibrium (може да съм сбъркал правописа), на чиито плакат пише "Forget the Matrix". Т'ва е най-голямата глупост!

1) Никога няма да бъде забравена Матрицата
2) Тъпо е един филм да си поставя за цел да изпревари конкретно друг, а факта, че се опитва да засенчи Матрицата е просто смешен







Тема Re: Нео срещу нео - off topicнови [re: Cabel]  
Автор irreal ()
Публикувано04.08.03 13:13



Сериозно ли го пише т'ва на плаката? Тия са луди! Да не говорим колко главния герой визуално прилича на Нео. И колко нещо са копирали отвсякъде за сценария. Постоянно си правиш асоциации с разни други произведения. Невменяеми!



Тема Аман от клонинги!нови [re: irreal]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 14:07



И аз гледах трейлъра на Underworld. Кво да кажа-поредният клонинг на Бллейд/Матрицата.



Тема Re: Нео срещу неонови [re: Близнaka]  
Автор irreal ()
Публикувано04.08.03 19:34



Нео не е програма и съм убедена, че няма да го изкарат такъв(знам, знам- никога не се знае). Но честичко се съмнявам доколко и Смит беше преди да стане човек(едно от копията му- т. нар. Бейн)



Тема Re: Нео срещу нео - off topicнови [re: irreal]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.08.03 19:59



за хората като нас които са истински фенове на този филм заради философията копието би изглеждало смешно.а за тези които го харесват заради ефектите-отново същото защото не ми се вярва че онези могат да вложат 300 милиона




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.