Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 25.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Странно е, но вие имате думата  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 18:07



Става въпрос за това, че освен по Матрицата съм запален и по още адски много неща, едно от които са книгите по системата "Тъмници и дракони". Няма да задълбавам в това, а направо ще си дойда на думата-идеята ми е да напиша "разказ"(ще го пиша по малка и ще го четете тук) на тема Матрицата(изненадах ви, нали?), но вие, хората от клуба ще сте героите. Сами си измисляте персонажи(от филма или ваша измислица), казвате от къде да почна да пиша(става въпрос от къде нататък в Матрицата и това, което сме видели засега) и...гледате. Другото остава за мен. Смея да твърдя, че имам достатъчно фантазия, та да го реализирам и все пак да ви допадне и на вас. Странно е, но вие имате тежката дума. От вас искам само персонаж. Какво ще кажете..Влизате ли?



Тема Хубаво!нови [re: Близнaka]  
Автор irreal ()
Публикувано31.07.03 18:43



Находчива идея! Харесва ми. Лично аз приемам с удоволствие. Давай да те видим какъв писател си.



Тема :)нови [re: irreal]  
Автор Bamze* (безинтересна)
Публикувано31.07.03 19:02



Интересно хрумване!И аз участвам



Тема Re: :)нови [re: Bamze*]  
Автор Cabel (СДрехитеУВудътъ)
Публикувано31.07.03 21:35



Къде се записваме?

Аз искам да ме убият по време на разказа.
Бъди смел за да умреш млад






Тема Re: :)нови [re: Cabel]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 21:49



Мерси за разбирането! Записването, както и реализацията на разказа ще са на "територията" на форума. Моля само да посочите персонаж(агент, бунтовник или квото ви хрумне), съвсем кратка характеристика и горе-долу път на развитие. Де факто вие участвате в света на The Matrix.



Тема : :)нови [re: Близнaka]  
Автор irreal ()
Публикувано31.07.03 22:01



Браво! Кефиш! Вече имаш трима. Чакай да те питам, докато си мисля образа. Ти участваш ли? Какъв ти е героя?



Тема :=:)нови [re: Близнaka]  
Автор irreal ()
Публикувано31.07.03 22:07



А име? Измислил ли си? Или после ще го кръщаваш?(разказа)
P.S. Прост питам

P.S.2(нямащ общо с по-горните въпроси и послепис1) Защо да не се наричаме с прякорите си? Те нали така са във филма. Томас Андерсън се пише Нео, дамата с черната коса е Тринити, плешивеца е Морфей и т.н. А агент Смит как ли се пише?:)))

Редактирано от irreal на 31.07.03 22:08.



Тема i az u4astvamнови [re: Близнaka]  
Автор Neo_Rulzz (neMIseSURDETE)
Публикувано31.07.03 22:40



razkaz kazva6 zvu4i mi dobre moga dage da ti pomogna sus istoriqta. moge da se razviva vuv vremeto megdu dvete matrici naprimer da razkage6 kak "tenk" (brat na dozer persona6 ot purvata 4ast umira:) samo4e nikoi nekazva kade pak. mogebi omira v kraq na purvata samo 4e nego pokazvat. nqma zna4enie vagnoto e i az da u4astvam.



Тема Йеееее :)нови [re: Neo_Rulzz]  
Автор Bamze* (безинтересна)
Публикувано31.07.03 22:58



Още попълнения!Сууупеер
Аз предлагам всеки да участва със своя ник.Какво ще кажете по въпроса?
Мислите ли върху това какъв персонаж ще бъдете?Аз все още си нямам идеяВ краен случай,ако не измисля нещо интересно,ще приема някое предложение от вас.Става ли?



Тема Re: Йеееее :) [re: Bamze*]  
Автор Maystora (непознат)
Публикувано31.07.03 23:57



Stava :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.