Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 25.09.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Странно е, но вие имате думатанови [re: Близнaka]  
Автор Maystora (непознат)
Публикувано01.08.03 00:07



Ей, веднага ме пишете и мен, чувате ли? Пленен съм отсвета на матрицата, и без това се чувствам като част от него откакто гледах филма.
Подкрепям мнението да участваме с прякорите си, защото иначе ще се изпокараме кой кой да бъде от Матрицата. Аз лично се чувствам съпричастен с Нео (или със Архитекта като резерва, колкото и противоречиво да ви се стори), но за Нео биха се обявили 90 % от феновете, поне от мъжкия състав. :)
А и за Архитекта няма да са малко кандидатите.
Така че, давайте с личните си прякори, става ли?



Тема Re: Странно е, но вие имате думатанови [re: Maystora]  
Автор Bamze* (безинтересна)
Публикувано01.08.03 00:27



Става



Тема Thank you, people!нови [re: Bamze*]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 09:56



Първо да кажа, че ви благодаря за support-a. Не го очаквах..
А за никовете-да, всеки си е със своя, иначе ще стане лудница. Забравих да го кажа по-рано. Разказ още не е измислен, ще го мисля като си измислите персонажи. И тук едно важно уточнение-може да сте персонаж, който го НЯМА в филма(примерно искате да сте капитан на кораб или нов агент, или нова неутрална програма), аз ще ви вмъкна в действието. А може и да се вмъкнете под кожата на познатити герои.
И последно-всяка нова идея, критика и т.н. в процеса на писането са добре дошли. Ще го пускам на серии, така че вие ще имате контрала. Готов съм да се "детронирам" веднага, щом кажете, че не ви харесва действието и който иска, да продължи.



Тема Re: Thank you, people!нови [re: Близнaka]  
Автор irreal ()
Публикувано01.08.03 10:58



Моля! За сюпорта. Как очакваше да не ти се хареса идеята, направо е велика.

Всички ще сме в центъра на действието, нали? Щото сме малко.
Аз предпочитам да съм поддържаща роля, не ми харесват най-главните герои. Ако може да не ме убиват до края. Абсолютно от добрите. Не че лошите не са веселяци. Все още се чудя точно какво да съм- човек, програма, агент... Според мен няма смисъл да "влизаме в кожата" на познатите герои, щото големи имена като напр. Нео могат така или иначе да присъстват като характери, нали? Ама май предпочитам добрия стар човек от плът и кръв. Ще ми се да ме освободят от Матрицата. Дотук с желанията, че взех да прекалявам...



Тема Re: Thank you, people!нови [re: irreal]  
Автор Bamze* (безинтересна)
Публикувано01.08.03 12:05



Да ви кажа само,че два дни няма да имам възможност да следя как вървят нещата...чак в неделя ще имам достъп до компютъра(незнам как ще издържа).Ще ви помоля,ако започнете докато ме няма,вие да измислите какъв да е героя(героинята)ми.Оставям всичко на вашата фантазия...е,през това време и аз ще мисля по въпроса
До неделя



Тема Re: Thank you, people!нови [re: Bamze*]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 16:22



ОК, irreal, вече имам горе-долу твоята героиня. А да ти отговоря-питаше дали смятам да участвам-попринцип не, само ако страдаме от липса на лошковци(съответно на ника ми).:-) Дайте предложения за Bamze(ако все пак някой я познава по-добре и знае какво ще й хареса). Та така, хора, мислете ги тия персонажи и като сте готови, аз ще почна да пиша.



Тема Re: Thank you, people!нови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано02.08.03 21:23



велико.........аз съм си Призрака ама гледай този път да има повечко място за него защото не ми се вярва да направиш и игра та ме покажеш колко съм важен всъщност



Тема Re: Thank you, people!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Bamze* (безинтересна)
Публикувано03.08.03 21:24



Ето ме отново с малко информация за героинята ми...
Иска ми се да съм човек.Но ако има пренасищане от хора,съм склонна да отстъпя-това ще кажете вие.Мислех си да съм нещо като потенциалите при Оракула в М1...и после може би да ме 'освободят'...или да играя крайно рискована роля,като остана в Матрицата и помагам по някакъв начин на зионците и др. 'освободени' от там(като съм наясно с всичко-за реалността,Матрицата...и т.н.)Как мислите?А за характера на героинята:човек на чувствата-само това ще кажа.Другото оставям на вас
Май прекалих с исканията си,а?
[Matrix]Ghost,добре дошъл в отбора!



Тема Re: Thank you, people!нови [re: Bamze*]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано03.08.03 21:38



ОК, значи вече има 3-ма сигурни-irreal, Bamze и Chost.
И, Bamze, пиши си колкото искаш-това само ще ми помогне в сюжета.

За съжаление, героите са твърде малко. Трябва ми поне още един. Има хора, които са изявили желание, но нищо повече. Не искам да ви карам да чакате, sorry.



Тема Re: Thank you, people!нови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано03.08.03 22:38



аз бих искал моят образ да бъде загадъчен-до края да не знаеш каква му е целта.не е задължително да е Призрак от филма,само така да се казва.искам дори накрая да не можеш да преценбиш дали е от отбора на "добрите" или "лошите".примерно както беше героя на Траволта в "Парола:Риба Меч"





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.