Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 29.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема сигурно се чудиш.....нови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано17.07.03 13:17



не съм сигурен дали сте обсъждали това но спомянте ли когато Нео беше при Оракула в първата част и тя му каза да не се протеснява за вазата и тогава той я счупи.тя му каза че сигурно се чуди дали ако не му беше казала това той щепе да я счупи.вие какво мислите за пророците и въобще за тия неща?



Тема Re: сигурно се чудиш.....нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор B A M Z E (аномалия)
Публикувано17.07.03 13:35



Специално за Оракула мисля,че тя не просто предсказваше,а по-скоро го контролираше и направляваше.Не твърдя,че е от "лошите",но нещо ми се струва мътно...А за пророците въобще:според мен тези,които наистина имат такава дарба,гледат на света без време,както Оракула каза за Нео,т.е. за тях няма граници и могат да видят какво ще се случи...поне за това ме светна Matrix_Reloaded(съжалявам,че не ти написах точно името) и съм съгласна с него.



Тема Re: сигурно се чудиш.....нови [re: B A M Z E]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано17.07.03 13:40



матрицата дава обеснения на доста "необесними" неща в живота.аз лично през последната седмица имах дежа-ву поне 3 пъти а разни фенимени като ванга и т.н............не знам..кара те да се замислиш



Тема Re: сигурно се чудиш.....нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор B A M Z E (аномалия)
Публикувано17.07.03 14:08



Да,наистина е много загадъчно...като се има предвид и това,че Ванга е ослепяла още много малка...и в действителност е предвиждала много събития.
Замисляла съм се,но все още точно обяснение на нещата не мога да дам.

Между другото,какво точно дежа-ву си имал?Отдавна не ми се е случвало...



Тема Re: сигурно се чудиш.....нови [re: B A M Z E]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано18.07.03 16:33



еми разхождах се и начина по който виждах нещата ми беше познат.а и друг път ми се е случвало.//не знам много странно чувство



Тема Re: сигурно се чудиш.....нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (непознат)
Публикувано19.07.03 00:33



Не разбирам каква връзка правиш между гледането на Матрицата и появата на дежа вю?



Тема Re: сигурно се чудиш..... [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано19.07.03 13:56



става въпрос че в филма са дадени обеснения на неща които са по принцип необесними




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.