Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 24.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема деца,вие сте болни....нови  
Авторsillllllllllllllll (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 00:35



Обръщам се към всички,които са задълбали прекалено навътре!

1.Искам да кажа,че филма страшно ме кефи.....НО

ДЕЦА,не се вживявайте толкова,Нали не смятате ,че братя Уашовски са от друга планета?! Или ,че са пророци на Господ????? Те са режисьори,все пак и "Матрицата" е филм-високо бюджетен филм!!!!
И всички постинги ,за "съмняващи" се хора,за "смисъла на живота"и други подобни са малко....пресилени,да не кажа друго, щото ще се обидят по-чуствителните:))) Не че има лошо ,да се разсъждава над темата,но според мен не трябва да се стига до болестни състояния,не е ли така?
Иначе филмът си е супер и е явление в съвременното кино,от всякъкъв аспект.
Философия,сценарий,заснемане,саундтрак и тн.,но си е просто един много як ФИЛМ.



Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: sillllllllllllllll]  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 17:34



''The Matrix'' е наркотик,от който не мога да се откажа!!!



Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: bamze]  
Автор Cabel (войдбрингър)
Публикувано07.07.03 01:25



Gotta have it, a habit welcome your traces of an addict. God forgive me for my bad habits, drug addict needle in my vein, i gotta have it to kill the pain, you silly rabbit
I dig a hole under the sun to hide from the static. Automatic pressure got to kill it,
give some act-rite juice so i could feel it.
Ahhhh, now everything is all right the eye of the needle cries out to the dark side.

И при мен е така





For blood and honor!

Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: Cabel]  
АвторmegyJBs (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 12:03



Tva e nai velikiq fim...i mislq 4e si zaslyjava razmi6leniqta.Ne sum bolna..ne sum nqkva
lyda...filma naistina e THE BEST EVER...taka 4e si zaslyjava i parite i ypeha
ima stra6no mnogo smisul i tiq bratq zdravata sa ymyvali nad nego...ne nqkuv si Xman ili ne6to ot sorta det e 4isti i prosto izmislica koqto e napravo nevizmozna
v toq film ima mnogo verni ne6ta i az se vuzhi6tavam natiq hora



Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: sillllllllllllllll]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано07.07.03 14:05



Sujalqvam priqteliu, no mnenieto ti e napulno izlishno. Draznish fanovete a s tova prosto zasilvash jelanieto i strastta im Az sum fan na Satr Wars ot dete imam ogromna kolekciq, produljavam da q podurjam i tova ne mi prechi na realniq jivot Fan sum i na Keanu Reeves i sushto se interesuvam poveche ot obiknovenno za nego, no tova ne mi prechi da si vursha rabotata i da jiveq kato normalen chovek....ne znam zashto puritani kato teb reshavat che fanovete sa izkukali maniaci....kolkoto poveche xobita i interesi ima chovek, tolkova poveche neshta nauchava....ostavi xorata na mira!!!

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: sillllllllllllllll]  
АвторPhool (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 22:38



napulno sum suglasna s tova che ne triabva da se zadulbochavame v razmishlenia,no imaiki predvid pred kakvo ni postaviat bratiata triabva malko da pomislim nad filma koito ne se razbira ot purvo gledane.i vse pak vseki put kato se pozamislish za filma otkrivash novi i novi neshta.



Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: Naia]  
Авторsilllllllllllllllll (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 22:40



защо бе ,мила:) да е излишно моето мнение??????? Не може ли да се изказва,мнение различно от твоето?! Или всички трябва да "разсъждаваме" над темата-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! Просто казах ,че смятам филма за един супер готин ФИЛМ. Къде дразня феновете??? Не разбрах връзката с STAR WARS .....Мара Джейд.

Няма лошо да се разсъждава,но аз ВСЕ ОЩЕ СМЯТАМ ,ЧЕ ТОВА Е САМО ЕДИН МНОГО ДОБЪР ФИЛМ



Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: megyJBs]  
Авторsilllllllllllllllllll (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 22:55



Е да де ,точно за това говоря "има много верно неща в този филм".......
В смисъл ,че дава отговори за Господ и Сътворението на света ли????! Ти така ли си обесняваш съществуването си и смисъла на твоя живот?
И в такъв случай,моля те да ми обясниш,братя Уашовски как са се измъкнали от "Матрицата"



Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: bamze]  
АвторCabel (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 05:50



Познай кой е моят наркотик
С B почва



Тема Re: деца,вие сте болни....нови [re: Cabel]  
АвторB A M Z E (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 13:33



Така ли?
А моят започва с C




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.