Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 10.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема zna4i kianu bill gei a?нови  
Авторdade (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 15:57



abe Kany ako e gei 4oveka bez vina trebva da e muj Tринити била кобила togava maikata na 4oveka bez vina trebva da ne e kosmata kravaTogava ei 4ovek bez vina trai tam kato ne razbira6 ni6to



Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: dade]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано27.06.03 16:16



Mezhdu drugoto naskoro mi kazaha che Kianu Reeves zhiwjal s njakakaw bogatash i werno bil pederast. Ne kazwam che e wjarno. Dazhe spored men si e palna glupost ama mnogo sluhowe se nosjat za towa taj che ne znam. Samo edno ne moga da razbera. Ako se okazhe che e togawa kakwo? Izwednazh wsichki shte go namrazite li? Towa dali e pederast ili ne prechi li mu da e dobar aktjor?



Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: dade]  
Автор Dade (i rule da world)
Публикувано27.06.03 16:48



EI SMOTAN GYZ, NE MI IZPOLZVAI NICK-A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: Safiir]  
Автор Cabel (войдбрингър)
Публикувано28.06.03 08:54



И аз съм на мнението, че сред хомосексуалистите има много приятни хора, както и сред хетеросексуалните. Поп-фолк не слушам и буквално го ненавиждам, но Азис си ме кефи, слушам техно музика, а любимия ми ДиДжей е Балтазар. Те и двамата са хомосексуалисти (или поне по имидж), но страшно много им се кефя. Сексуалната ориентация е лично нещо и според мен не влияе на актьорско майсторство и др. умения.





For blood and honor!

Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: Cabel]  
Автор irreal (непознатa)
Публикувано29.06.03 20:42



голяма работа като е гей. някоя да не се е надявала да й пусне.
кво се занасят с човека.
честно казано хомотата наистина са готини хора. нещо повече те се отличават с пословичната си интелигентност и чувствителност. може ли един тъп простак да е хомо? ми не. той само може да обижда на "педал" и "педераст". сам си избираш дали да си хомо или straight. изисква се поне малко личност, за да си преодолееш инстинктивното влечение към противоположния пол, дадено ти по природа, и да потърсиш сродна душа в някой от твоя пол.
ето за тва хомосексуалистите са kind people (ако не са много извратени)

Когато времето спре ще спра и аз. Но когато отново тръгне, предпочитам да не тръгвам с него...


Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: dade]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано30.06.03 14:26



Abe xora stiga ste gi pisali tezi gluposti Vie komshiqta si ne poznavate idealno,akakvo ostava za chovek/koito za sujalenie/ nai veroqtno nikoga nqma da sreshnete na jivo. Za vsichki zvezdi se puskat razni prostotii s tova si izkarvat xlqba jurnalistite/;mnogo gi mrazq/......a za Keanu moga da vi kaja che kakuvto i da e tova ne promenq fakta che e neveroqten artist i izkliuchitelno interesen kato lichnost chovek. Ne znam dali e nujno da dobavq che plius vsichko tova e i dosta krasiv

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: Naia]  
Автор Hиoбe (пилот)
Публикувано30.06.03 17:06



Хора, сериозно ви казвам всеки е свободен да мисли каквото ще, така че престанете с тези глупави теми кой харесва Киано и кой какво мисли за него!!!



Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: irreal]  
Автор Cabel (войдбрингър)
Публикувано30.06.03 21:26



хомо или straight

Т'ва беше кофти изказване. Точно 'стрейт' ще да е субективно понятие, така че не можеш да го казваш като противоположност на 'хомосексуална ориентация'. Иначе за другото си прав.





For blood and honor!

Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: Hиoбe]  
Автор Cabel (войдбрингър)
Публикувано30.06.03 21:28



Не вярвам да е хомосексуалист, но ако е.... хм... само да ми падне!





For blood and honor!

Тема Re: zna4i kianu bill gei a?нови [re: Cabel]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано02.07.03 14:28



Eeeeeeeeeee.....ostavete choveka na mira Edva li go interesuvat glupostite ni, a inache ne vijdam nishto losho v tova aktiorite da se komentirat /bez prostotiite razbira se/

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.