Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 21.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема teia kritikiнови  
АвторGr1M (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 15:38



Abe vsi4ki vikat "Ex taia Matrica kolko e smotana 2-rata 4ast e o6te po-tupa" ama imam ne6to da vi kaja vsi4ki koito misliat 4e Matricata i Matricata Reloaded sa tupi da si gledat rabotata.Mnogo se draznia kogato nqkoi govori gluposti za filmi koito ne e gledal,kato ne znae za kakvo se razpravia da si gleda rabotata, koiato ne e da kritikyva ili da gleda vse lo6ite 4erti na nqkoi straxoten film kato Matricata naprimer.Tака 4е tolkova ot men zasega.4ao i ymnata!



Тема Re: teia kritikiнови [re: Gr1M]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано27.06.03 16:08



A na men mi omrazna neprekasnato da pishete tija koito ne sa haresali matrizata da si gledat rabota ili che sa tapi i t.n. Edin pat dwa pati da go kazhete hubo ama ajde stiga tolkoz. Oswen towa ima mnogo poweche hora, koito sa se izkefili na matrizata otkolkoto obratnoto. Az lichno ne poznawam chowek, kojto da e kazal matrizata e tap film. I wmesto da puskash bezsmisleni post-owe wzemi se wkljuchi w diskusijata, a ne se hwali kak si go razbral filma.

Редактирано от Safiir на 27.06.03 16:10.



Тема Re: teia kritikiнови [re: Gr1M]  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 23:50



Abe brat mi,kakvo tursi6 v tozi klub???Ta ti sam kaza,4e te vpe4atlqvat samo vizualnite efekti!Aide da si dava6 mneniqtq kato izgleda6 dvete 4asti po-vnimatelno i zadulbo4eno



Тема Re: teia kritikiнови [re: bamze]  
Автор Cabel (войдбрингър)
Публикувано28.06.03 09:17



Бас ловя, че който не е харесал М2 и прочете повечето посинги тук (на Дейд особено) и успее да ги проумее, ще хареса филма.





For blood and honor!

Тема Re: teia kritiki [re: Cabel]  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 13:12



Absoliutno si prav!Postingite na dade sa za6emetqva6ti!No brat mi go vulnuva drugo...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.