Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 17.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпроснови  
Авторchoser (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 00:04



Знам, че може да прозвучи глупаво, обаче си задавам въпрос и се чудя дали някой също не си го е задавал. Това е нещо, на което филма май не обръща внимание, ако не се лъжа:
Как си представяте, че тече времето вътре в Матрицата? Дали има нужда от история, развитие на цивилизацията? Какво точно се случва между две презареждания(е, може и не точно)?
Тече ли въобще време в Матрицата или само им го наливат в главите?



Тема Re: Въпроснови [re: choser]  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 00:57



Vuprosa ti e suvsem umesten.No az ne sum se zamislqla za tova.Interesnoto e,4e nie po princip svurzvame vremeto s vsi4ko-t.e. re6ili sme,4e e nevuzmojno da se slu4i ne6to,bez a te4e vreme(sigurno ne se izrazqvam dostatu4no qsno).No vsu6tnost sami si postavqme 'barieri'.Tozi film ,taka da se kaje ''ni razdviji'' i vseki edin ot nas zapo4na da go tulkuva po razli4en na4in,v koeto nqma ni6to lo6o,daje naprotiv...
6te ima mnogo mneniq po tvoq vupros i sigruno na tvoe mqsto nqma da moga da razbera koe e nai-priemlivoto(tova opredelenie ne e nai-podxodq6toto,vse pak govorim za Mатрицата).6te mi e mnogo interesno da razbera kakvo misli dade,dori ako se naloji da 4eta 4asove nared



Тема Re: Въпроснови [re: choser]  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 01:17



Vuprosa ti e suvsem umesten.Interesnoto e,4e xorata svurzvat vremeto s vsi4ko-nie smqtame,4e e taka da se kaje,ni6to ne moje da se slu4i bez vreme.Istinata e,4e sami si slagame barieri(ili nqkoi drug)...pone az taka si mislq.Tozi film oba4e dosta razdviji vsi4ki ni i vseki zapo4na da tulkuva ne6tata po razli4en na4in,v koeto nqma ni6to lo6o,daje naprotiv...
Po tvoqt vupros 6te ima vsqkakvi mneniq i na tvoe mqsto izob6to nqma da moga da izbera koe bi bilo nai-priemlivo(tova e absurdno opredelenie,vse pak govorim za Матрицата).6te mi e mnogo interesno da razbera kakvo misli dade,dori da se naloji da 4eta 4asove nared.



Тема Re: Въпроснови [re: bamze]  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 01:29



SORRY,MOQ GRE6KA!!!RE6IX,4E SUM SI IZTRILA MNENIETO I BEZ DA GO PROVERQ,OTNOVO PISAX.E,SLU4VAT SE I TAKIVA NE6TA.VIJTE V KOLKO 4ASA PI6A!4AK PO TOVA VREME USPQVAM DA SEDNA PRED KOMPIUTURA(BRAT MI E MANIQK!!!)




Тема Re: Въпроснови [re: choser]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано27.06.03 14:18



презареждането не се ли прави точно затова да не стане така че годините да минат и да се стигне до момента когато хората откриват ИИ и после се създава Матрицата и се получава Матрица в матрицата?



Тема Re: и аз така си мислех [re: [Matrix]Ghost]  
Авторchoser (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 17:57



наистина има логика в това. ама се чудя като я презаредят откаде почва всичко или пак обръщат на 19, 20 век.
значи на машините все пак им е малко въображението...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.