Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 27.04.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Питам...  
Автор Hиoбe (пилот)
Публикувано20.06.03 17:03



кой е модератора на тоя клуб и защо той не си изпълнява задълженията?



Тема Ами...нови [re: Hиoбe]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано20.06.03 17:10



този модератор е просто служебно лице - т.е. не е човек ами който се логне с него от администраторите или който там се занимава с поддържането на кино.дир.бг

И затова просто автоматично става модератор на въпросния клуб, ама никой и не се сеща да погледне насам
Такива ми ти работи...



Тема Re: Ами...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Hиoбe (пилот)
Публикувано20.06.03 17:14



Добре тогава нека някой от този клуб стане модератор, а модератора на фен клуба на властелина със сигурност няма да му откаже помощта си!



Тема Re: Ами...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Arwen (Evenstar)
Публикувано20.06.03 19:45



Скъпи ми Черноглав, надявам се нямаш нищо против да се намеся! Ето отговора на Аданедел на въпроса на Ниобе относно модератора!

" Виж, Черноглав добре ти е обяснил за "служебния модератор". Клуб Матрицата няма модератор, който да се грижи за клуба (да чисти спам, псувни и т.н.). За да има модератор, първо това трябва да се подложи на гласуване - да се предложи един (двама-трима) хора от често влизащите в клуба за модератор, и след като се съберат поне 10-20 гласа "ЗА" даден човек, тогава се пише на някой админ бележка (примерно fukla), обясняваш ситуацията и той взима мерки и назначава избрания модератор.

След избирането на такъв, ако човека има някакви въпроси, с радост съм готов да помогна. Засега нищо не мога да направя за клуба "

Предлагам ви да последвате съвета му!И със сигурност клубчето ще стане още по-яко!Успех, а от мен чао!

Редактирано от Arwen на 20.06.03 19:48.



Тема Re: Ами...нови [re: Arwen]  
Автор Adanedhel (ментат)
Публикувано21.06.03 11:28



Черноrлав достатъчно дълго е модератор за да му даваш съвети. Още повече, че е некоректно да изнасяш съдържанието на лична бележка в клубовете.

Пък и желанието даден клуб да си има модератор зависи от всички потребители, а не само от един човек.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.