Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 26.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
*Кратък преглед

Тема Превъртях най-накрая играта и...  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано20.06.03 11:00



предполаам, че по интересно ви е какво имаше вътре, а не как съм се тупал

Значи цялата игра се развива паралелно с втория филм.. има и засичания - на магистралата помагаме на Морфей, гръмваме ядрената централа и някои други моменти.

Най-интересното в играта е един момент, когато се играе с Ниобе - отиваш при оракула. Естествено новия оракул е някаква дърта негърка, която те гледа с разбиране .. едно че се разбира, че е програма и второ и най-важно - по едно време тя казва - "Душата на Нео се научи да се отделя от тялото - в момента тя е между нашия и вашия свят" - това става в момента, когато Зион вече е прегазен, това се загатва в играта и Нео е спрял Сентинелийте с ръка извън матрицата.
Отделно в играта имаше леко филмче, з атова как Бейн - този в който се е вселил Смит избива хората на един кораб и включва ЕМП-то.

Въобще адски готина игра и определено трябва да се изиграе, за да се придобие представа за сюжета отстрани.. Има момент когато Ниобе се целува с Моника Белучи - и то не е анимация, ами си е снимано истински . Чудо ви казвам :)))



Тема Re: Превъртях най-накрая играта и...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Hиoбe (пилот)
Публикувано20.06.03 15:18



Ей браво на тебе мойте поздравления че си превъртял играта!



Тема Re: Превъртях най-накрая играта и...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.06.03 16:55



Зион не е прегазен! Прегазена е контраатаката предприета от 5 кораба срещу една от точките на пробив.
Не съм играл още с Ниоби, а с Гоуст няма такава реплика на Оракула :(
май е време за малко чиитове и повторение... че да го правя същото 2 ри път ще ми дойде изнанагорно - не съм геимър :)

Welcome to the real world


Тема Ааа, моженови [re: Mopфиyc]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано20.06.03 17:06



може да не съм внимавал в сценария... аз го превъртях и с двамата - но с Призрака определено е по-трудно.
Но имаш си кодове - въвеждаш и се трепеш наред

И да, само с Ниобе я има тази реплика... А ти разбра ли кой бил обичал Призрака? аз подразбрах че май е Тринити, ама не съм сигурен...



Тема Re: Превъртях най-накрая играта и...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано21.06.03 08:48



а играта къде може да се играе...?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: Ааа, моженови [re: Чepнorлaв]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано21.06.03 17:58



е чак пък толкова.аз на нормално без каквито и кодове с Призрак я превъртях за 6 часа а с Ниобе-за 4.а и мразя и никога не играя с кодве



Тема Re: Ааа, моженови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Hиoбe (пилот)
Публикувано21.06.03 18:12



А най-сетне един истински играч!



Тема Re: Превъртях най-накрая играта и...нови [re: Чepнorлaв]  
АвторИзбpaният (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 21:36



Играта си я бива, макар и да понася критики. Аз лично очаквах малко повече, но и така е чудесна игра. Фактът, че вече е почти златна-1 милион копия- май е достатъчно красноречив...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.