Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 23.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Това беше един от най-тъпите филминови  
АвторHackum (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 01:03



Просто нямам думи, колко скучен, клиширан и безсмислен беше филма. Затова просто ви съветвам да не го гледате, защото ще си развалите впечатлението от 1вата серия.

Това е.



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: Hackum]  
Авторneo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 01:15



Abe,ti ili si nai-glupawiq dyrwen filosof kojto sam 4el ili prosto si tolkowa depresiran,4e samo 4aka6 neshto koeto ne mojesh da razberesh za da si izpluesh zmiiskata otrowa.

NAPREJENIETO VAV FILMA BESHE STRAHOTNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SOUNDTRACKA BESHE STRAHOTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AKTIORITE (KAKTO BI TRQBVALO DA SI ZABELQZAL SA SUSHTITE:)))) I SA SI VSE TAKA VIRTUOZNI!!!!!!!! lubovta mejdu Neo i Trinitti e presuzdadena strahotno!
A sreshtata s Arhitekta e edin ot nai-dobrite momenti vyobshte v kino-izkuvstvoto!
Taka che drug pyt kato gledash film zaradi ACTION-a-prosti si mylchi.



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: neo]  
АвторHackum (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 12:20



Ave momchence, ti na kolko godini si?

Kakvo naprejenie? Mnogo dobre znaesh kakvo ste stane vav vsiaka scena. Mnogo dobre znaesh che trinity niama da umre i t.n. Ako tva ti e naprejenieto - izviniavai.

Soundtracka beshe dobur - no ne moje da kajesh che edin film e hubav zastoto ima iaka muzika, nali?

Aktiorite biaha ok, s izklyuchenie na Morpheus, koito preigravashe.

Boinite sceni biaha super smeshni i izkustveni. Neo dori s 200 kompuetera da go modelirat pak ne moje da napravi tova koeto Jet li pravi bez CGI. Gledai "Hero" i posle mi kaji za kakvo stava vapros.

Ljubovta mejdu Neo i triniti beshe nesto kato incest mejdu sin i maika. Malko mi e starichka taia za da bude ljubovnica na neo ama aide.

Na scenata s Arhitekta steshe da si izleza ot shibania kinosalon. Eto ti moeto review za filma. Moje da se kaje che obobshtava vsicko - 10 reda vmesto 2 chasa:

(neo sunuva che se subujda i si spomnia kakvo e sunuval:)

Neo: Why am I here?
The Shephard: Do you know why?
Neo: This is not important, do YOU know why?
The Shpeherd: NO, but I know the reason for you to be here.
Neo: But do you know the cause for which I am here?
The Shepherd: I know that you know that I don't know. But it is not enough that you know, you must understand it.
Neo: I cannot understand it, I want to believe in it
The Shepherd: What is the point of all this talking?
Neo: Good point.

(pochvat da se biat, zastoto i te ne razbirat kakvo govoriat)



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: Hackum]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 13:32



По принцип много, много не давам мнение на тези форуми, но сега доста се подразних.
Първо, искам да ти кажа, че ще бъде много добре, ако малко си оправиш граматиката.
“steshe da si izleza” е доста интересна реплика. На училище ходил ли си, що ли? Не сме длъжни да четем неграмотно написани мнения. Има възможност да прегледаш какво си написал, ако не ти е известно.
По въпроса за възрастта на Нео и Тринити искам да ти кажа, че самата Кари-Ан Мос е доста по-млада от Киану Рийвс. Пък и доколкото за знам за любовта няма възраст.
Но всъщност какво ли обяснявам. Изглежда тези форуми се организират не за да се обсъждат нещата, които харесваме, а нещата, които мразим.
И на мен ми се струва, че те са доста повече.



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: l]  
АвторHackum (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 14:02



(Извинявай, че не съм проверил пост-а си. Даже отсега ще пиша на кирилица, за да не стават недоразумения (кога "е" е "я" и т.н.) и после да се оказва, че съм бил неграмотен. А идеята тук е не да се обиждаме, а да обменяме мнения, нали?)

Мнението ми за Нео и Тринити беше, че Тринити "изглежда" много по-стара от Нео. Не съм казал че е. Все пак това не е чак толкова фатално.

Според мен най-лощото в Матрицата 2 са диалозите и плоските философски и морални послания. Идеята в целия двучасов филм е една и съща:
че това което виждаш, не е това които наистина виждаш, и това което ще се случи, не е това което всъщност ще се случи. Накрая и сценаристите май доста са се оплели в тези патетични опити да покажат че нещо много дълбоко и смислено се случва, а всъщност се опитват да ни пробутат обелките от идеите на първата матрица.



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: Hackum]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 15:24



В интерес на истината мислех, че ще получа някакъв пост от рода на “майната ти”, така че съм приятно изненадан.
За филма мога да кажа само едно – въпрос на вкус. Не всеки го харесва.
Аз естествено имам друго мнение, различно от твоето. Хареса ми. Това мога да кажа с две думи. Няма да обяснявам какво и защо, тъй като ти не го одобряваш.
Мисля, че не всичко, което харесваме и обичаме, го разбираме докрай, не мислиш ли?
И все пак… Това е само филм. Но въпреки това аз чакам се нетърпение ноември, когато ще видим третата част.



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: l]  
АвторHackum (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 15:39



Разбира се.

А една от причините за разочарованието ми от филма беше голямата еуфория покрай него. После се оказа, че вероятно съм очаквал прекалено много.(както се получи и с "Призрачна Заплаха")

Макар и да не ми хареса "Презареждане", това не означава че третата част няма да е хубава.
Ето, и "Призрачна Заплаха" беше слабичък; за сметка на това "Клонираните атакуват" много ми хареса.

Това е. ^_^



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: Hackum]  
АвторDade (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 16:51



Tova che filma ne e zadovolil ochakvaniata ti, ne e zadyljitelno da oznachava che filma e bil losh. Vyzmojno e ochakvaniata ti da sa bili prekaleno visoki. Dokolkoto vijdam i pochti nishto ne si razbral ot filma... taka che opitai da go porazberesh ako ne za drugo to pone za da ti stane iasna tretata mu chast, zashtototo na esen moje da ostanesh otnovo silno obyrkan.

Matrix: Revolutions e FILM predi vsichko, edin ot nai-dobrite ekshyni koito sym gledal niakoga i e prodyljenie na nai-dobria film (za men) do sega. Ne men mi beshe strashno interesen. Do sega go vidiah na golemiat ekran 4 pyti.


V edno interviu otnosno trilogiata K. Reeves gi opredeli kato:
The Matrix - rajdaneto
Matrix: Reloaded - liubovta
Matrix: Revolutions - smyrtta



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: Hackum]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 16:53



Е, добре, значи постигнахме леко съгласие.
Аз също много харесвам “Клонираните атакуват” и с нетърпение чакам Епизод 3, въпреки че до 2005 г …. далече ми се струва.
А за еуфорията покрай филма – лично аз не съм от тези, които се прехласват и не взех участие в нея, ха-ха. А и се старя просто да гледам филма, не да го разкъсвам на съставните му части.



Тема Re: Това беше един от най-тъпите филминови [re: Dade]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 16:56



Недей така. Защо нищо да не е разбрал.
Някои неща са въпрос на усещане. Не го ли мислиш?
А и това не пречи да си каже мнението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.