Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 27.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Info ot igrataнови  
АвторFLUBBER[BM] (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 05:53



vidiah edna tema koiato mi napravi goliamo vpechatlenie... vsichki taka se biaha zamislili nad filma edni takiva slojni gi rediha, ta sega kato pravia vtoria optit da prevartia igrata sus Niobi sled kato q prevartiah sus Ghost i otkrivam baia interestni neshta... eto i edno ot tiah:
vuv edna ot misiite triabva da spasite edin chovek narechen Axel sled kato go spasite, izbiagvate do edin telefon vuv neshto mnogo napomniashtomi na tunela sus metroto kadeto Neo i Agenta (smith) se biha. Axel se izmukva a posle i ghost, ustava Niobi i tochno predi da zatvori slushalkata na telefona nqkakuv prosiak se poqviava i zapochna da vika
- 72 hours, 72 hours, 72 hours
Niobi - what, what
kloshara - 72 hours that's how long last Zion last time
niobi - Who are you
kloshara - Me! nobody, I am just a spectator...

ta mi beshe mnogo interesno kakvo li shte kajat sushtite hora koito pisaha vuv temata pod men:)))))



Тема Ще видим.. [re: FLUBBER[BM]]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано11.06.03 10:41



аз сега джиткам с Призрака.. да видим докъде ще се докараме.. незнам само като срещна агент какв още правя.. с тези куки си е направо играчка, но много ми играе екрана, като скоча към някой и го пропускам от време на време..абе не си е лесно. Проблема идва от мишката - връткаш се навсякъде и сега имам световъртеж от цялата работа
Кажи някакви хинтове освен тези които вътре ми ги дава от време на време..



Тема Re: Info ot igrataнови [re: FLUBBER[BM]]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.06.03 14:04



да това е много интересна част от играта.аз вече е превъртях и с двамата но още ме съм гледал филма-в моя забутан град ще дойде чак на 20 но точно тази част беше доста заинтригуваща.а що се отнася до играта-Наоби е по-добра при боя и мисиите й са по-лесни от тези на Призрак.А за да ви е интересно играйте поне на Средно ниво-Гледах един играеше на лесно и като го сравних просто ми стана смешно.
инфо :с призрак е превъртях като играех за ч път за 6 часа а с Наоби -4




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.