Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 27.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови  
АвторMorpheus (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 01:52



Po dqvolite!Otivam az na kino ,gledam filma i napravo sam vuzhiten.Soundtrack-razbivasht,istoriq-razbivashta,MATRIX:RELOADED-NEChoveski qk.A na drugiq den
priqtelite mi me posreshtat s "Abe,kopele taq Matrica vtorata mnogo po-tupa ot pyrvata.A taq Trinitti e egati kobilata"Tova li zaslujava edin takuv film?
Dokoga shte si izkazvat mnenieto hora bez MNENIE?



Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: Morpheus]  
АвторDade (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 16:59



-------------------
Dokoga shte si izkazvat mnenieto hora bez MNENIE?
-------------------
xa xa xa ta te opredeleno si imat mnenie tezi tvoi hora. Imat mnenie kakto po filma, taka i po Trinity. Vyprosa e ti dali mojesh da jiveesh kogato okolo teb ima hora s razlichno ot tvoeto mnenie?



Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: Dade]  
АвторEmperoR (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 22:42



Dade, моляте спри да правиш такива изказвания , защото започваш да ме нервираш вече.
Иначе за "Презареждане" - ами мога само да съжалявам хората, които не са го разбрали, да се надяваме, че "Революции" ще им изясни нещата, заради които филма не им е харесал. Аз лично съм гледал малко по-добри филми от този.



Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: EmperoR]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано07.06.03 21:45



Ами аз с удоволствие ще приема каквото и да е логично обяснение на "Презареждане"... Така че спести си съжалението и давай по същество.



Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: nobody_]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано08.06.03 04:54



Абе да ви кажа честно, колкото и да съм фанатичен спрямо Матрицата, мисля че Тринити си е бая грозна...особено като си залепи перчемите за черепа...Пък и очилата не и отиват...Тези на Найоба също са задоволително грозни:)



Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: MushRooM^KiD]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано08.06.03 22:52



а ти какво икаш-някаква силиконова скърна?И двете са идеални!



Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор X-girl (rogue)
Публикувано09.06.03 09:56



е наистина изглежда реална..ама според мен прекалено реална!!



Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: Morpheus]  
Авторranun (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 10:42



Ne sa mnogo horata na toia sviat , koito ednovremeno da sa matematici, programisti i filosofi, a oswen towa da sa ednowremenno i duhowni i neobremeneni ot gornite tri. Zatowa veroiatno shte imash i drugi twoi priateli s podobno mnenie:-)



Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: MushRooM^KiD]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано09.06.03 15:31



E, za tova puk Neo e prekaleno xubav Razseivam se chak i zabravqm da cheta kato go gledam takuv

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Matrix2-typ film?!Negramotnost ili Kusogledstvo.нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано09.06.03 16:09



Ми не, ама можеха да са малко по-красиви...Виж Персефона колко е готина, без да е силиконова...Как се изрази - скърна...Важното е че могат да играят и добре са се вживяли в ролята...Пък сега за красоти...Режисьорско виждане:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.