Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 28.04.24 
Филмови
   >> Матрицата
*Кратък преглед

Тема Дайте я тази пуста игра...нови  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано09.06.03 14:34



моля дайте да се разберем - тук има 2-3 които я имат, че и даже са я превъртяли вече - доколкото разбрах е на 4СД - дайте да се разберем - ще си ги презапиша набързо - вие само ми ги дайте моля

pl555@dir.bg
9409 656 сл.тел.



Тема Re: Дайте я тази пуста игра...нови [re: Чepнorлaв]  
АвторFLUBBER[BM] (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 16:19



niamash nikukuv problem samo deto sum malko na dalechko ot bg... da kajem na 3500km., hmmmm da tam niakade beshe. igrata samo deto ne razbrah grafikata ne chak tolkoz hubava apuk na 4CD ima baia drugi neshta ama kato q sravnia sus Unreal (probujdaneto) napravo se chudia kakvo sa zapisvali na tia CD, mojebi bezkraino mnogoto filmche ili neznam.

A sega i za filmchetata...
tova sa naiveroiatno uriazani sceni ot filma i sa sljeni vuv jitkata povecheto sa igralni li neznam kak da go kaja mnogo malko animacia i PC grafiki



Тема Ок тогаванови [re: FLUBBER[BM]]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано10.06.03 08:50



понеже я намерих тук на наште сървъри и сега си я точа, обаче има някакви странни неща - ще ми изкопираш ли просто съдържанието на дисковете - просто имената на файлвотете, че вече свалих първо СД, ама на него има един bin file дето е има няма 780МБ .. та да видя дали съвпада с твоето положение..



Тема Re: Ок тогаванови [re: Чepнorлaв]  
АвторFLUBBER[BM] (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 13:59



Hubavo samo mi dai E-mail shte ti gi pratia, samo mojesh li da se utochnish na
CD-tata vuv nachaloto li imash predvid ili kade... shtoto ako triabva da otvariam siaka papka na 4cd-ta e baia...



Тема Веднага [re: FLUBBER[BM]]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано10.06.03 14:58



Значи на СД1 има само един файл - dev-etm.bin
и нищо друго !?? странно ми се вижда..
Сега дърпам СД2, наполовина съм, но като гледам и там ще бъде един голям файл май..

Не ми трябват всички файлове - поне папките ми напиши - на всеки диск как са разпределени..





Тема Отбой..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано10.06.03 16:02



мерси много на човека от САЩ, но се оказа, че аз не знам достатъчно за image и т.н. Това било готов за писане файл.. ама кой да знае
Сега тъкмо го конвертирахме и ще го пишем и продължавам да свалям със страшна сила другите дискове



Тема Re: Дайте я тази пуста игра...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.06.03 16:56



с удоволствие но я превъртях в една зала



Тема Re: Дайте я тази пуста игра...нови [re: Чepнorлaв]  
АвторNeo® (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 19:12



hi viarno e 4e e na 4 CD-ta i az ia imam ako iska6 6e tia prodam za 2.50 1-cd ako si navit pi6imi na batvlado@abv.bg



Тема Аре нема нужда..нови [re: Neo®]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано11.06.03 10:36



да ми я продаваш.. не сме толкоз зле, ч еда не можем да си я свалим



Тема Страшна е..нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано11.06.03 10:37



ей сега поиграх докато го нямаше колегата, че само на неговия може да се джитка.. само че сега нещо ми се върти главата.. много бой, много чудо в таз игра..
Аз стигнах до там че избягах от пощенския клон.. дотам съм спрял.. като остане време ще ръчкам още..




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.