Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 11.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Продълженето, което очакваме да излезе откомври...  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано10.06.03 08:32



Какво мислите че ще се случи в третата част на Матрицата?
Ще има ли още продължения?


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: Продълженето, което очакваме да излезе откомври...нови [re: Tpинити]  
Авторhyugo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 09:33



ami da vi kaja pravichkata edva li shte ima prodaljenie shtoto savsem shte se izpoaci filma ako ima prodaljenie shte trqbva da gledame pak 2-3 serii v koito interesnoto stava vse nakraya i togava veche nqma da ima trupka i turpenie u zritelite,a da izdarjat do finalnite nadpisi
kolkoto i velik film da e matricata ideyata mu sigurno shte se otmie v scenite s bitki i presledvaniya koito sas sigurnost shte prisastvat ako ima 4 i 5 4ast
nay qkoto na filma e 4e i nay zapalenite fenove na temite koito zasqga toy nemogat da usetyat istinskata sushtnost na neshtata v filma
ako si puk nqkoy laik i te hvane interesa kato gledash 1-va 4ast, vednaga po4vash da se rovish iz literatura zasqgashta razvitieo na scenariya i vseki nov den iskash oshte i oshte i oshte da nauchavash kakvi veliki neshta moje da postigne 4ovek ako vqrva ako iska i ako poznae sebe si
ostavete vsi4ki po drebi detayli vav filma i naso4ete vnimanieto si kum obshtata ideya
ako nqkoy moje da mi kaje nay obshto kakvo e razbral ot filma ne kato iziya a kato sadarjanie na ideyata da kaje
a za tretata 4ast ne znam
oshte ne sum gledal vtorata za da kaja vse dno nqkoy da kaje kakvo shte stane v Zavrushtaneto na kralq ot Vlastelina na Tolkin vapreki 4e ste 4eli knigata ne mojete da kajete kak shte izglejda vsi4ko tova na kino



Тема Re: Продълженето, което очакваме да излезе откомври...нови [re: hyugo]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано10.06.03 09:54



Добре си поставил нещата...
а относно идеята на филма..мисля че е за да ни покаже че не всичко, което мислим за истинско е реално...че има някаква граница за реалност....и от тук идва и въпросът...що е Реалност?


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: Продълженето, което очакваме да излезе откомври...нови [re: Tpинити]  
Авторhyugo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 10:22



kato stava duma za realnost tuka trqbvat pone 100novi foruma za da kaje vseki mnenieto si i pak nqma da se stigne do nqkakvo okon4atelno stanovishte
4etoh v edna prezentaiya za filma M2 4e realnostta bila izopa4ena ideya
ideya sazdadena v samoto nachalo na jivota ako izobshto nqkoy znae koga e zapo4nal toy
i tazi ideya postoyanno se e priemala ot vseki sledvasht 4ovek i nishto novo ne se e izmislilo po4ti i vsi4ko se e povtzryalo i...
atova sigurno si 4uvala 4e vse se otkrivat neshta ot drevnite civilizacii koito sa bili na nasheto nivo idaje po napred- primeri-mai, inki, atlantite
a sega uj vsi4ko e progres ama kakuv ti progres kato edno i suhsto neshto ne se oborva s godini
dovechera shte napisha neshto pak shtoto mnogo me zaintriguva tazi tema da znaesh



Тема Re: Продълженето, което очакваме да излезе откомври...нови [re: hyugo]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано11.06.03 09:41



мен също:)) ще чакам нещото с нетърпение


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: Продълженето, което очакваме да излезе откомври...нови [re: Tpинити]  
Авторmatrix (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 10:38



mislj 4e v tertata 4ast triniti 6te zagine za da spasi zion!!!(po sobstveno jelanie)
neo 6te e sukro6en!!!...no jiv!!! drugi produljenij njma da ima !!ti kvo misli6 po toj vupros?



Тема Re: Продълженето, което очакваме да излезе откомври...нови [re: matrix]  
Авторhyugo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 11:01



e ako triniti umre v 3 4ast tova nqma da prili4a na povecheto filmi v koito mujut i jenata glavni geroi sled kup ocelyavaniya nakray ostavat zaedno tova shte stane neshto kato drama v matricata ne znam kak da go formuliram de
no shto puk da ne umre morfey naprimer- primer- maskata na zoro deto stariya zoro umira nakraya imai kup drugi varianti nqkoy da umre za da spasyava zion
ami nakraya kakvo shte stane s neo a? ami i ako toy stane kato arhitekta za koyto nqkoi ot vas smqtat 4e e bil predishen ot izbranite?
vaprosi, vaprosi...



Тема kniga po filmaнови [re: matrix]  
Авторhyugo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 11:06



doyde mi edna ideya kakvo shte stane ako se napishe kniga po filma vazmojno li e tova i po kakuv nachin moje da stane
ako vse pak e vuzmojno i se sbudne tova dali tya - knigata nqma da ima po golqmo vuzdeystvie vurhu fenovete vse pak v knigata ima vuzmojnost po dobre i po podrobno da se izkajat neshtata



Тема Re: kniga po filmaнови [re: hyugo]  
Авторdade (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 19:33



Az do momenta sym vidial 3 (tri) knigi za Matricata.



Тема Re: kniga po filmaнови [re: dade]  
Автор Cabel (войдбрингър)
Публикувано11.06.03 19:55



Дай нещо адреси, ала-бала. А дали са достоверни?

Фърст рул: ай рул!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.