Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 15.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стаята с Архитектанови  
Автор Cabel (нисък и дебел)
Публикувано04.06.03 16:23



За мониторите по стената няма да говоря, дадоха нужното обеснение за тях (взможните отговори и реакции на Нео)
Става въпрос, че Архитекта е проектирал цялата Матрица значи може да проектира и самата стая. От там ми идва мисълта, че ако е искал Нео да иде при сорса, да оправи аномалиите в Матрицата и да я презаредят, щеше просто да сложи една врата само. Щяха да поговорят и да прати Нео 'по работа'. Обаче явно Архитекта е предвидил, че ще има полза от другата врата и е оставил и нея. Вие какво мислите?

Фърст рул: ай рул!



Тема izborytнови [re: Cabel]  
Авторdragota (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 17:34



tam se spomenava i ne6to drugo, 4e izboryt e svyrzan s vlastima6tite i tezi koito nej pritezavat. v slu4aj arhitekta e s po-silni karti i e v pulnoto pravo da izpravi neo pred dilemata. no v slu4aj izbora e jsen. no tova e edinstvenij 6ans neo da se predstavi kato 4ovek/bas hva6tam 4e do kraj na tretata 4ast toi njma da se usmihne.


make lowe not war



Тема Re: izborytнови [re: dragota]  
Автор Cabel (нисък и дебел)
Публикувано04.06.03 17:41



Но Архитекта иска да фикс-не Матрицата, да я рестартира, да изтрещят Зион и цикъла да си продължи. Защо да го оставя да мисли какво да прави? Не го разбирам този момент.

Фърст рул: ай рул!



Тема Re: izborytнови [re: Cabel]  
АвторDade (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 18:12



Moje bi Arhitekta iskashe da se uveri, che Neo znae kavo tochno pravi.

Az si go obiasniavam poniakoga taka:
Ako Matricata e Videoigra, to Neo toku shto e prevyrtia.


Iavno predi Izbraniat da vleze v Glavniat Sors i da otdade sebe si na matricata Arhitektyt iska da mu kaje istinata i da mu obiasni kakvo tochno pravi.
I ako izbranite predi nego ne sa si i pomisliali da se vryshtat v matricata, tova e bilo zashtoto tova v koeto sa viarvali te e che nai-goliamata cel v jivotyt im e da stignat do Glavnia Source, no Neo uspia da razbere kakva e bila cialata rabota i napravi svoiat IZBOR :)

Arhitekta: "Tova beshe po-byrzo ot ostanalite"



Тема Re: izborytнови [re: Dade]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано04.06.03 20:33



zashto vyobshte ima pravo na izbor??? moje spokoino i dvete vrati da vodiat kym source-a...?????

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: izborytнови [re: Dade]  
АвторDarkCat (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 22:05



mnogo mi dopada kak misli6 :)



Тема Re: izborytнови [re: DarkCat]  
АвторDade (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 23:40



И на мен ми допада как мислиш ти :)



Тема Re: izborytнови [re: Star_Virgin]  
АвторDade (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 23:54



Za men filma MATRICATA si poigra mnogo svirepo sys syznanieto mi i uspia da OTVORI MNOGO VRATI v nego koito inache dylgo vreme shtiaha da ostanat ne samo zatvoreni no i nevidimi.

I v dvete chasti na filma se opitvat da ni pokajat che IZBORYT e mnogo vajno neshto. Kogato vidim poslednata chast sigurno shte razberem mnogo poveche ot vsichko vidiano do sega.

IZBORYT ni be pokazan ot MORPHEUS, the ORACLE, PERSEPHONE (za razlika ot syprugyt i MEROVINGIAN koito totalno go otreche), ARCHTECT-a i ne na posledno miasto NEO.


------------------
zashto vyobshte ima pravo na izbor??? moje spokoino i dvete vrati da vodiat kym source-a...?????
------------------
Ami zashto vyobshte Agentite primerno ne ubiha Neo oshte kato go zaloviha syvsem v nachaloto na filma, a go pusnaha na svoboda?


Ne zabraviai, che tova e film vse pak



Тема Re: izborytнови [re: Dade]  
Автор Cabel (нисък и дебел)
Публикувано05.06.03 08:37



Ami zashto vyobshte Agentite primerno ne ubiha Neo oshte kato go zaloviha syvsem v nachaloto na filma, a go pusnaha na svoboda?

Пич, с цялото си уважение мога да кажа, че т'ва беше доста недоспала и недогледала филма реплика. Нали Морфей после му се обади и му каза "Те те подцениха. Ако знаеха това, което зная аз, щеше да си мъртъв!". Освен това агентите пуснаха няква следяща програма в Нео, за да могат да заловят и Морфей... Мисля, че точно са искали да се докопат до Морфей и Нео едновременно, а не само до Нео, който е безопасен до този момент.

Фърст рул: ай рул!



Тема Като говорим за избор..нови [re: Dade]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано05.06.03 10:07



в Звездните рейнджъри също имаше един момент в който учителя на Рико му каза - в живота имаме наистина малко възможности, когата можем да направим истински избор за нас. и Рико отиде войник горкия..




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.