Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 19.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ?нови  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано28.01.03 05:35



Защо всички хора, които харесват филма са толкова неграмотни, тъпи и ограничени?



Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор u3MeT (u3pog)
Публикувано28.01.03 14:53



Oti sme si takia be!
Az daje ne znam za kvo staa duma ma da si kaje az de, ti koi si be ... a za kvo govorihme,,, nqkakvi hapcheta... zeleni, sini, cherveni.. ti koe vze??? az vzeh tova protiv hlebarki...
Nqmam vyshki zashtoto nqmam i ... nqmam...
Vlakyt ti trygva v 5 chasa, az pomnq... pitah go... kaza li neshto???

Сигнатура ... фани ме за ... шнура!


Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторloshata (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 17:19



da pitash zasto edin иovek e tqp e vse edno da pitash zasto konja ne moje da иete,a da si mislish иe vsjako drugo mnenie osven tvoeto e glupavo,ograniиeno i negramotno govori za seriozni porajenija v Centralnata Nervna Sistema



Тема Re: ?нови [re: u3MeT]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано31.01.03 06:15



Точно за това ставаше дума. Нищо не ти се разбира, нищо не ти се чете, ходи се гръмни или се натрови със сини хапчета.



Тема Re: ?нови [re: loshata]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано31.01.03 06:17



Тъпите хора са си тъпи откъдето и да ги погледнеш. Няма различни мнения по въпроса.



Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторmchakarov (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 23:06



Hmmmmmmmm?!
Interrrrresno!
Ya da vidim sega kakvi filmi haresvash ti NEVINNI?
Seroizno ti kazvam. Zashtoto ako te ulovya s nyakoi idiotski film prosto shte tryabva da podmina zabeleshkakta ti. Ti syshto bi postypil taka, nali? I ti ignoriral mnenieto na nyakoi kreten. No az nyama da byrzam da TE ignoriram, zashtoto moje pyk da NE SI typ, nali taka? Moje pyk da si prav i az syshto kato vsichki tuk da sym NEGRAMOTEN. Taka, che molya te ogreime sysbezuprechniya si vkus kym istinskite neshta! MOLYA!

P.S.
Opitah da se dyrja vyspitano do kolkoto be vyzmojno. OPITAH za razlika ot tebe gotin.



Тема Re: ?нови [re: mchakarov]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано08.02.03 04:03



Имам доказателства, Първо - това е клубът с най-малко регистрирани юзъри, защото са тъпи е не знаят как става, като теб. Второ - ако си чел всички постинги, ще забележиш неграмотността, която заслепява със своята яркост.
Айде ходи си гледай филмчета



Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторOmega (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 15:38



Ne znam za drugite, no az li4no ne se vijdam v nikoq ot tezi kategorii



Тема Re: ?нови [re: Omega]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано10.02.03 03:14



А в коя категория се слагаш?



Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор pns (непознат )
Публикувано04.03.03 00:44



Чoвek бeз винa az samo pro4etoh parvi post na tazi tema i ne moga da se sglasq sas tebe az mnogo gledam kino i ne se slagam 4islotot naglypavite.tapite i dori ologofreni fora ot kino do kino ima razlika




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.