Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 07.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема I vse pak nesto me bezpokoiнови  
АвторBaiU (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 03:29



Njakoi ot vas zamisljal li se e , che matricata trjabava periodichno da bude prezarejdana?

Ako sustestvuva ot 100 godini, i horata jivejat v 'perfektnija svjat' - 'vurha na nashata civilizacia' - kraja na 20 Bek, to decata na horata, koito sa bili slojeni v neja prez 1980 ,ste budat rodeni kum 2010, a tehnite deca 2040 i t.n. .
Eto zasto ili sustestvuvat paralelni matrici - nesto kato paralelni virtualni svetove, ili te bivat prezarajdani, zastoto malko ili mnogo umovete v matricata sa svurzani edin s drug.

Vsustnost i az ne moga tochno da si go objasnja - moje bi tova e greshka na scenarista, no nisto ne moga da tvurdja dokato ne gledam i Revolution



Тема Re: I vse pak nesto me bezpokoiнови [re: BaiU]  
Автор The_MaTRiX_ReLoaDeD (The One)
Публикувано21.05.03 08:06



4ove4e na xorata v matricata ne im se rajdat deca .... decata se otglejdat v golemite poleta .... nali se se6ta6 purvata 4ast i kogato nqkoi umre na negovo mqsto se slaga dete

All I`m Offering Is The Truth Nothing More


Тема Re: I vse pak nesto me bezpokoi [re: The_MaTRiX_ReLoaDeD]  
Автор Cabel (нисък и дебел)
Публикувано22.05.03 11:02



Е все пак 100% се симулира и раждане. Едва ли ще допуснат такава тъпа грешка и едва ли ще го покажат. След като Матрицата е свързана с мозъците на всички които са опандизени там, колко му е да зададе нова дата?

Фърст рул: ай рул!



Тема Re: I vse pak nesto me bezpokoiнови [re: Cabel]  
АвторKoZaMoSTRa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 01:47



a kvo stava s bliznacite?!?



Тема Ili sym nogo typ ili..нови [re: KoZaMoSTRa]  
АвторlCEgameN (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 02:11



Много неща не мога да разбера в тоя филм. Значи или идеята на сценариста е да приемем това което ни показва и да не задаваме повече въпроси относно детайлите, а просто да си представим че всичко това някакси е възможно, като не обръщаме внимание на всяка подробност а на философията на филма и на полойението в което са героите и т.н.. Или пък всичко е перфектно, но аз не го разбирам. Днес точно си мислех нещо подобно на това което пишете, за прогреса на цивилизацията и как се имитира. По конкретно ми е много любопитно как се симулира напредъка в космическо отношение, и дали след някакво време машините ще си направят ташак и ще изсимулират поява на извънземни =)
Обаче все пак не разбрах още кое е презареждането и новото в "Матрицата", то даже Киану почна да си лети по яко от Батман и почти достигна ранга на Супермен, само остава да обясни на умните си приятели как да си освободят мозъците и нищо чудно в третата част да си летят по тройки!!!
PS2: дали като са писали първата част са нарочили Оракъл-а че ще е машина или това им се е зародило като са се чудили какво да изчанчат!
PS:Тия белите дупета с раста прическите по яки ли са от агентите или не?! Аз като гледам май са по слаби, но пък са прозрачно-телепортиращи се, нещо като агента и да ги стреля и да ги бие нищо не им става щото са прозрачни, а пък те на своя страна нищо не могат да направят на агента щото той е много по бърз. Жалко че не се срещат в пряк конфликт.
PS3: агент Смит си ми беше симпатичен още от първата серия ама тука май идва малко в повече =)))
....в очакване съм на третата част (дано само до тогава не са ни включили нас в нещо като матрица)!



Тема Re: Ili sym nogo typ ili..нови [re: lCEgameN]  
АвторSASh (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 11:31



Pichowe... wie wyobshte gledahte li relaoded ili spe podremwali?
Sywetwam wi da go gledate pak i toq pyt da wnimawate kwo staa shtoto wsichko koeto prochetoh wyw toq thread ot foruma sa pylni gluposti... no offence!
Aide sys zdrawe! :)



Тема Za Sashнови [re: SASh]  
АвторBaiU (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 20:04



Mai - mai nisto ne si razbral, puk ako sluchaino si, zemi da ni go objasnish...



Тема Re: Za Sashнови [re: BaiU]  
АвторlCEgameN (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 23:02



Остави го, него явно го кефят ефектите и затова е намерил удоволетворение в тоя филм.
Ти дето викаш че матрицата май се презарежда, да така е, и те го обясняват това накрая, че вече 5 пъти се е презареждала.



Тема Re: Za Sashнови [re: lCEgameN]  
Автор X-girl (rogue)
Публикувано24.05.03 12:24



според мен е доста по-надълбоко..има шанс нео да е зацепил и затва ссега е в кома..ама елронд..грешка агент смит ме кеги..особено с онова негово''Mister Anderson!!'направо ме убива!!



Тема Re: I vse pak nesto me bezpokoiнови [re: BaiU]  
АвторANGEL_F (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 03:04



NEZNAM BRATO OPRAVAI SE TVA ZA MEN E NAI QKIQ FILM I GO OBI4AM




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.