Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 17.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано21.05.03 16:47



Слечвало ли ви се е да ви задават тъпи въпроси за филма? На мен да! Спомних си го преди няколко дни гледайки с леко примрежен от удоволствие поглед примиерните дати!

Беше когато гледах за първи път филма! Излизаме от киното въодушевени, изпълнени с ентусиазъм и еуфория от току що видяното когато едното момиче с което бях ме попита с влажен поглед:" Е добре де ! Готин филм! Ама само едно не разбрах! Кой по-дяволите в крайна сметка беше Матрицата?" Направо ме разби тва! Аз само замигах на парцали, зеклепах, загледах на къси-дълги и ми се върза езика на фльонга!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор Cabel (нисък и дебел)
Публикувано22.05.03 10:56



Кажи на твоята позната да се изруси. Ще и отива!

Фърст рул: ай рул!



Тема Чернокоска!нови [re: Cabel]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано22.05.03 19:04



Буахахаха! Тя е прикрита блондинка!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Чернокоска!нови [re: She-Wolf]  
АвторEmperor (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 19:18



Казва се "Блондинка под прикритие"



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор inspirit (непознат )
Публикувано25.05.03 08:41



хахахахха:))) леле съчуствам ти от все сърце за преживяното:)) и аз с страх се услушвах около себе си като излязох от Арена..
и се радвах за всеки приятел, който казваше - да страшен филм ..разбрах го
Надявам се повече хора да го разберат наистина
но не вярвам
вижте само критиките за филма..
Хората се пазят от истината.
Нямам впредвид че живота е устроен точно по този начин, но нещата върху който е цялата идея са същите.



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: inspirit]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано25.05.03 17:51



Преди да се влезе в кино трябва да се проверява коефициенто на интелигентнст но зрителите и още повече на критиците!Инъче се случват УЖАСНИ неща!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано26.05.03 09:56



Не знам за тъп въпрос, но да караш 4-5 годишно дете да гледа Матрицата 2 ... малко е пресилено ... една руса дама с фриволно поведение, помъкнала зад себе си 3 дечурлига на по 4-5 годинки и казва на касата: 3 детски билета и един за пенсионери.
Разби ме това ... Какво ще гледа детето във филма? Само картинките?

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: inspirit]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано26.05.03 14:53



доста хора които познавам не го разбраха.аз лично смятам че доста от нещата показани там наистина могат да станат,не са само няква фантазия.самия принцип на включване към един общ сървър,една матрица където ограничението е само докъде мозъка може да възприеме това което става там според мен е напълно възможно.за вас не знам но за мен този филм е много по-реален от многото тъпи супер екшъни за Виетнам и така нататък където един човек спасява света.



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано29.05.03 11:06



Ето най-тъпия въпрос който ми е задаван на мен: "Zashto mister Anderson prejivia kakvoto prejivia?"



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: Bиливap]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано29.05.03 18:32



Малееееее! Започна да ми призлява! Горките лапета! А не горката руса дама! Дала си е парите да гледа ням филм!

"Не се ШАШКАЙ!!!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.