Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 06.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано21.05.03 16:47



Слечвало ли ви се е да ви задават тъпи въпроси за филма? На мен да! Спомних си го преди няколко дни гледайки с леко примрежен от удоволствие поглед примиерните дати!

Беше когато гледах за първи път филма! Излизаме от киното въодушевени, изпълнени с ентусиазъм и еуфория от току що видяното когато едното момиче с което бях ме попита с влажен поглед:" Е добре де ! Готин филм! Ама само едно не разбрах! Кой по-дяволите в крайна сметка беше Матрицата?" Направо ме разби тва! Аз само замигах на парцали, зеклепах, загледах на къси-дълги и ми се върза езика на фльонга!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор Cabel (нисък и дебел)
Публикувано22.05.03 10:56



Кажи на твоята позната да се изруси. Ще и отива!

Фърст рул: ай рул!



Тема Чернокоска!нови [re: Cabel]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано22.05.03 19:04



Буахахаха! Тя е прикрита блондинка!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Чернокоска!нови [re: She-Wolf]  
АвторEmperor (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 19:18



Казва се "Блондинка под прикритие"



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор inspirit (непознат )
Публикувано25.05.03 08:41



хахахахха:))) леле съчуствам ти от все сърце за преживяното:)) и аз с страх се услушвах около себе си като излязох от Арена..
и се радвах за всеки приятел, който казваше - да страшен филм ..разбрах го
Надявам се повече хора да го разберат наистина
но не вярвам
вижте само критиките за филма..
Хората се пазят от истината.
Нямам впредвид че живота е устроен точно по този начин, но нещата върху който е цялата идея са същите.



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: inspirit]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано25.05.03 17:51



Преди да се влезе в кино трябва да се проверява коефициенто на интелигентнст но зрителите и още повече на критиците!Инъче се случват УЖАСНИ неща!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано26.05.03 09:56



Не знам за тъп въпрос, но да караш 4-5 годишно дете да гледа Матрицата 2 ... малко е пресилено ... една руса дама с фриволно поведение, помъкнала зад себе си 3 дечурлига на по 4-5 годинки и казва на касата: 3 детски билета и един за пенсионери.
Разби ме това ... Какво ще гледа детето във филма? Само картинките?

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: inspirit]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано26.05.03 14:53



доста хора които познавам не го разбраха.аз лично смятам че доста от нещата показани там наистина могат да станат,не са само няква фантазия.самия принцип на включване към един общ сървър,една матрица където ограничението е само докъде мозъка може да възприеме това което става там според мен е напълно възможно.за вас не знам но за мен този филм е много по-реален от многото тъпи супер екшъни за Виетнам и така нататък където един човек спасява света.



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано29.05.03 11:06



Ето най-тъпия въпрос който ми е задаван на мен: "Zashto mister Anderson prejivia kakvoto prejivia?"



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: Bиливap]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано29.05.03 18:32



Малееееее! Започна да ми призлява! Горките лапета! А не горката руса дама! Дала си е парите да гледа ням филм!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано29.05.03 18:41



Може да прозвучи адски банално, но съм напълно съгласна с теб!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Авторpiratka (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 19:10



6tastlivi hora!!!vie ve4e ste gledali vtorata 4ast,a dokato stigne do skromnoto mi grad4e...znam 4e ne mi sy4uvstvate.ama nqma zna4enie.az sym na principa,4e kojto ne haresva matricata,zna4i ne q e razbral i go e sram da si priznae.to naistina si e za !!!



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано31.05.03 20:55



За лапетата не знам ... обаче дамата трябва да е много зле. При наличието на `Ледена епоха` озвучена на български специално за деца, тя ги е помъкнала на Матрицата 2. Дори и Властелинът е по-пригоден за деца ... Много образователно, няма що ...

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Автор Cabel (нисък и дебел)
Публикувано01.06.03 18:43



Инкрементирам гласовете с един!

Фърст рул: ай рул!



Тема Без ПАНИКА!нови [re: piratka]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано03.06.03 10:31



Когато писах темата не бях гледала още втората част! Гледах М2 едва оня ден (1юни)! Но и до теб ще стигне! Споко!

И уверявам те има какво да се види!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Типична тъпотиянови [re: She-Wolf]  
Авторвили98 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 18:20



АМа много добре олицитворявате това което описвате..
Които не е на моето мнение е глупак..
Е че вие за колко толкоз умни се смятата бе?
Първо си отговорете на горният въпрос, и тогава ще вистане ясно че сте тръгнали да правите разбор на един бял лист.
Нещо което може да го направи САМО душевно болен човек..

тук не казвам че най-големите открития не са направени от душевно болни хора... напротив..

Явно се изживявате като човечета от матрицата които им се ще да отидат в ЗИОН ха... :))

Айде няма да пиша повече щото веднага ще се нахвърлят 10 пуберчета, които оня ден са пипнали мацка за сефте да ми обясняват части от живота, или да разказват детайли от имагинерните си сексуални преживявания с майка ми.

И една последно нещо..
Всеобща практика, ако искаш да замажеш положението шибай терминология и сложни изрази /което направих идея по-нагоре/.. Е явно братята ушовски или както са там напълно я подкрепят...

Или с две думи:
Тази матрица педантно пресова кромидните култури :)))



Тема Re: Типична тъпотиянови [re: вили98]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано04.06.03 17:04



Mda! Abe ti dobre li si???

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
Авторkoko-braiz (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 09:43



ami ne e razbralo momi4eto....ko tolkoz.



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: koko-braiz]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано05.06.03 18:08



Mi da! az bavno zagrqvam!
Obqsni mi!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: Cabel]  
Автор knight_one (безсмъртен)
Публикувано05.06.03 18:40



I know exactly what you mean !!

ako ma razbirash!

животът не е толкова прост колкото изглежда. той е по-прост!


Тема Re: Типична тъпотиянови [re: вили98]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано08.06.03 04:58



"10 пуберчета, които оня ден са пипнали мацка за сефте "
А ако са обратни?




Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
АвторPhool (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 00:36



znam 4e ima mnogo po gotski vuprosi ot moia ama mi pisna iakam da se opla4a na sebepodobnite si.
Abe sedim s edna moia priatelka i gledame The Matrix.I tia kato vze ta se iztursi:"Az vsi4ko razbrah ot toia film ama taka i ne razbrah koi be6e Neo,Koi Morfei I koi(zabelejete)tritritry i obshto vzeto filma be6e hubav ama taka i ne razbrah kakvo mu haresva6 na toia tup film?"
aide de!Iska6e mi se da ia frasna!Posle mi vika "az gledam matricata zaradi kianu riivs!E az sledovatelno ia udarih!



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: Phool]  
Автор Cabel (войдбрингър)
Публикувано22.06.03 02:55



Егати работата! Всички ли сте в компании на блондинки и жени с нисък КИ (IQ)?





For blood and honor!

Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: Phool]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано25.06.03 15:25




Тва е по-зле и от моята блондинка под прикритие!
Твоя въпрос поведе класацията!
Пък и тук не става дума за най-готски, а за най-тъп въпрос!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: She-Wolf]  
АвторHaHeB (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 18:21



nai tupiq vupros e dali sam razbral filma ot purviq put, zashtoto hora koito sa go gledali 2-3 puti ne mogat da vdqnat nishto ot nego. :)



Тема ahahahahahhaнови [re: She-Wolf]  
Автор spider4o™ (паяк унищожител)
Публикувано26.06.03 18:38



не знам



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: HaHeB]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано27.06.03 14:01



аз като се сетя че са ми казвали за Матрицата 1 че трябва да я гледаш най-малко 3 пъти за да я разбереш и се стряскам като си помисля колко пъти трябва да гледат Презаредена за да я разберат,ако въобще е възможно



Тема Re: Най-тъпия въпрос, който ви е задаван за Матрицата!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано27.06.03 14:41



Az puk si mislq che vseki xubav film zaslujava da se gleda nqkolko pati ne samo za da go razberesh po-dobre a za da otkriesh vseka podrobnost koqto ti e ubqgnala....puk i shte se nagledam na efekti i na..../abe dai da si go kaja napravo Keanu si e dosta za gledane:)))/

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.