Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 03.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mnogo me izkefiнови  
АвторManOff (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 19:37



Pichove, toia film e mnogo iak! A boinite sceni pa sa si bibipali maikata napravo. Gledaite go!



Тема Re: Kinoto we4e ne e sa6totoнови [re: ManOff]  
АвторEmperor (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 08:50



Снощи точно в 21:00 ч. в зала 13 на кино Арена, която е обурудвана с Dolby Digital и THX, гледах може би най-гениалния филм съществувал някога. Това е нещо, което трябва да се види. През цялото време се чудиш запо се случва това или онова, а когато разбереш всичко, просто искаш още и още. Този филм е напаравен невероятно. Няма да разказвам нищо от историята, защото ще ви разваля удоволствието.
Моят съвет е: Намерете си билети възможно най-скоро, цената няма значение !



Тема Re: Kinoto we4e ne e sa6totoнови [re: Emperor]  
АвторDreamer (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 13:06



Hi all,
I az imah udovolstvieto da gledam The Matrix Reloaded snoshti v Multiplex-a.
Moga da kaja, che tova si e prosto produljenie na 1vata chast. Za tezi koito ochakvat da vidiat edin nov nevijdam smisal v tova movie, shte Vi kaja- naslajdavaite se na burzia action i FX .

Filmat si struva da se gleda.
Nedeite da si razvaliate udovolstvieto sus skapani screen-ari , puk dori i dvd-rip-a da izleze skoro, pak purvo si go gledaite na kino, ako imate vuzmojnost razbira se.

See you:)



Тема Re: Mnogo me izkefiнови [re: ManOff]  
АвторSASh (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 18:50



Az syshto imah udowolstwieto da go gledam na 16ti w arena!
Moga da kaja samo WOW!
Trqbwaha mi okolo 2 chasa sled filma za da se opomnq! Naprawo razbiwashto!
Nqmam tyrpenie da gledam i revolutions... sled kato gledate reloaded shte razberete zashto ;)

Opredeleno trqbwa da se widi!



Тема Re: Mnogo me izkefi [re: ManOff]  
Автор The_MaTRiX_ReLoaDeD (The One)
Публикувано17.05.03 21:15



Mom4eta vuv varna nqma6e predprimiera i sq edna sedmica 4akane do 23 mi sa struva pove4e ot godinkite ot 1999 nasam ..... i plz ne razkrivaite ni6to ot sujeta ili scenite

All I`m Offering Is The Truth Nothing More


Тема Re: Kinoto we4e ne e sa6totoнови [re: Emperor]  
Автор spider4o™ (relish)
Публикувано18.05.03 00:30



Аз днес в зала 13 гледах X-men 2. Простотийка, но както и да е. Та звука наистина там е по-добър или поне на мен така ми се струва. За Dolby Digital ясно, ама какво представлява това THX? Мои приятели постоянно разправят в зала 13 има THX, ама аз така и не знам какво е точно??? Ще съм много благодарен, ако някой ми обясни. Все пак да не са буферите по тавана на залата?
П.П: Наистина не казвайте нищо за сюжета на ma3x плс!!!
Поздрави!
FORZA**JUVE


27 Volte Campioni d'Italia

Тема Re: Mnogo me izkefiнови [re: ManOff]  
АвторTishi (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 04:29



filma naistina beshe neweroqten... qwno mnogo hora sme hodili na 16.05.2003 ::: 21:00 zala 13 na kino Arena da go zqpame s pukanki i kola... e za pi4owete ot sf ne e bilo problem, no i za wyrlite fenowe ot pleven kato men syshto :) prosto si grabnah partakejite i hare na kino ta dokat go namerq :) ina4e si struwashe opredeleno. gledaite go na kino i nqma da syjalqwate a predi da iskate revolutions shte wi sei ska pone oshte 2-3 pyti da go zqpate q na kino q na dvd rip...
toq film e nomer 1 kakto ebshe 1-ta 4ast kakto shte byde i tretata... a za tiq det sa go gledali: towa e samo predqstieto kym osnownoto qstie keoto predstoi na 5 Noemwri 2003 nai-weroqtno pak kino Arena i pak cqla Bulgaria se sybira w zala 13 :PPPP



Тема Re: Mnogo me izkefiнови [re: The_MaTRiX_ReLoaDeD]  
АвторTishi (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 04:31



ei 4owek napylno te razbiram kakwo ti e... oshte malko wreme ostana i ti kazwam 4e nqma da ostanesh razo4arowan... filma e neweroqten i sled 23 shte goworim da widim i ti kwo sha kajesh po wyprosa :))
The Matrix Reloaded Rulez



Тема THX e...нови [re: spider4o™]  
Автор Obi-Wan Kenobi (рицар-джедай)
Публикувано18.05.03 16:07



...лиценз, който се издава от компанията на Джордж Лукас, един вид нещо като сертификат/незнам точно съкращенията на трите букви, но ще проверя и ще ти кажа/
...Този сертфикат е с продължителност 1/една/ година и струва 10 хиляди $, за всяка зала се заплаща отделно, като трябва да бъде подновяван всяка година...Арена са платили само за две от залите си, макар, че всичките имат един и същи звук, както и тези в Мултиплекса в НДК, просто за България има само един вносител на професионално кино озвучаване JBL, и Арена и Мултиплекса са озвучени от него, просто зависи от големината на залата какъв да е броя колони и суб уфери...

A Jedi shall not know anger...nor hatred...nor love



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.