Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 10.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: pns]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано04.03.03 04:15



А кой се слага сам в числото на глупавите и ограничените?
Какво кино гледаш?



Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор pns (непознат )
Публикувано04.03.03 18:22



az po princip si4ko gledam amm ne si4ko mi haresva no sam golqm fen na stivan spilbarg negovite filmi kato regisior sa strahotni
no do bulgarskoto kino malko sam zapoznat
i na posledak sam mnogo otik4en ot holiwudskite bozi i tarsa ne6to razli4no naprimerno animeto na posledak sam po4nal da go gledam a ti kakvo gleda6



Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано22.03.03 22:43



Pich, dnes za parwi pat wlizam waw foruma na matrix i weche si mi stanal neprijaten. Kato tolkoz ne te kefi zashto prodalzhawash da idwash tuk? Mislish si che shte "wrazumish" horata li? Mi moj chowek ako naistina si mislish che ti si tozi, kojto ima prawoto da hodi naokolo i da dawa akal znachi prosto stradash ot ostra forma na swrahsamochuwstwie. Wzemi se uspokoj malko i pomisli. Ako filma beshe chak pak tolkoz tap shteshe li da ima tolkoz mnogo fenowe... dobre towa e greshen wapros. I bryntney spears ima mnogo fenowe.... Ama kakto i da e. Stawa wapros che towa che na njakoj ne mu hareswa film to towa ne oznachawa, che filma e tap. Ili pak ti si tolkowa sawarshen, che samo towa, koeto ti kazhesh che e hubawo naistina e hubawo. Ajde kato tolkoz znaesh kazhi koj film teb te kefi.

We need YOU



Тема Re: ?нови [re: Safiir]  
Автор pns (новак)
Публикувано23.03.03 01:17



safiir ne znae6 4e razglegda6 i drygite forumi



Тема Re: ?нови [re: Safiir]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано27.03.03 08:00



Много добър пример даде с Бритни Спиърс - оцели в десетката. И двете неща се крепят на реклама. Не знам какво друго искаш да ти кажа.



Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторDA Tl GO ZAV... (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 16:10



NEGRAMOTNO SI TI BE TUPO PAR4E TAKOVA!!!



Тема Re: ?нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано03.05.03 13:29



"уцели" се пише, а не "оцели"

толкова по въпроса кой е грамотен и кой не

А ти с постоянното плюене по филма май избиваш някакви комплекси усещам.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: ?нови [re: Lord Vader]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано10.05.03 00:43



Благодаря за забележката. И какви комплекси могат да се избият с този глупав филм?



Тема Re: ?нови [re: DA Tl GO ZAV...]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано10.05.03 00:45



Вейдър тоя е от твоите хора, виж какви са приятелчетата ти



Тема А ти защо си такъв неграмотник?нови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторBинa бeз чoвek (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 03:23



Виж се само по колко нелеп начин стана за смях бе. Това е направо като виц. Намерил се кой да намира кусури и да се прави на отворен. Не се вижда нашият че е някакъв умствено затормозен алитерат, регистрирал ник и вече си придава важност до припадък. Ходи се гръмни по-добре! "Оцели се" с нещо по кухата лейка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.