Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 26.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: Mare]  
АвторSpyBreak (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 12:36



.:. Matrix .:., za men tova ne e prosto film. Tova e sub-kyltyra.
Zabelqzal sam 4e pore4eto hora koito na haresvat Matrix sa mnogo glypavi 4e da go razberat. pove4eto ot tqx ne znaqt dori za kavo stava dyma vav filma, postoqnno me pitat "koi e tiq" "za6to toq napravi tova" "kakvo pravi toq" i taka na tatak ......



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор inspirit (непознат )
Публикувано25.05.03 09:11



Рискуваш доста хора оттук нататък да те мислят за адски ограничен...
Досега никъде не видях да напишеш какво точно толкова те е издразнило че да мислиш по този начин..
Питай щом не ти е ясно
или се завии през глава и това е



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор inspirit (непознат )
Публикувано25.05.03 09:21



еи айде ме прочети еи така като последен напън да си промениш поне малко мнението..ако не си прочел нищо от мнението на Внимавалия - прочети моето поне донякъде -
Виж как ти действаш на този форум - Действие и противодействие - Твоята критика /въпреки че е малко груба и неоснована с нищо от твоя страна/ поражда спорове и доказателства за желязната логика в филма и невероятната мисъл на Уашовски.
Така е и в матрицата
Доброто и злото
Матрицата и Зион
всяко действие има противодейстие
Причина и следствие - Матрицата не може да съществува без Зион
Нео е еднакво нужен
Негов е избора
Показано е всичко което му е нужно на един човек да избира и да живее максимално човешки
Всичко е в мисълтта ти ..нима не е така
не си ли виждал как тибетски лекари лекуват по същия начин като Нео - Тринити..??
всичко може да се обясни, искаш ли да помислиш или си програма за заяждане:))) жалко ако е така :))
Ей
този филм е доста сериозен
помисли



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор inspirit (непознат )
Публикувано25.05.03 09:28



Отностно избора на актьори ..... ти представяш ли си кастинга колко е бил сериозен и какви изисквания са имали докато изберат точно този екип - и явно има СМИСЪЛ и най малкото което е да се замислиш преди да критикуваш и това ..
Рийвс..точно с неговото излъчване на бунтар, самотник, млад мъж с всичките му страхове ..дикцията му тялото ..И такъв работохолик между артистите рядко се среща ..нали си чул колко и как е тренирал за да стигне такава форма
Тринити - всяка жена приема Тринити много близо - точно защото краката и са криви и е без грим ..бръчките и се броят и просто обича..близка ни е и неискам да гледам някоя с силиконови устни в този филм!!
Какво имаш ти против ???
кажи



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: SpyBreak]  
Автор inspirit (непознат )
Публикувано25.05.03 09:32



Не исках да го казвам, защото критиките и псувните ще ме обидят, но заради Матрицата ще го направя :)) - мисля че Матрицата е новата библия

Няма толкова истини събрани на едно место
Да - това е филм ..не е написана в книга защото хората не четат вече, но е жалко че има толкова много тесногръди хора..
Жалко
Няма да оцелее Зион така..



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: Mare]  
АвторNeo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 16:25



Shte mi lapash kura, shte mi lapash! I madete da mi oblijesh, ako iskash! Da ta eba v gaza prost da ta eba nadalboko da ta eba u ustata da ta eba pideraz grozen da ta eba v gaza da ta eba. Tova shte kaja az!



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: Mare]  
АвторDade (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 23:36



Ti si ebahti typanara. Kato napravish po-dobyr film ot tozi, togava mojesh da mi kazvash koi film da gledam ili ne.

Kakvo losho ima da im pylnaia amerikanskite djobove ne moga da razbera. Mnogo iasno che sled kato sa napravili perfekten produkt, az shte platia za nego. Harcheneto na pari ne e neshto losho moi chovek...



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: пeтльo]  
АвторDade (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 23:50



Priateliu, povliala e baba ti na tebe kato te gledam kolko si zadrysten...

Ti si po typ i ot toi maloumnika deto ne haresva matyricata.

Kak moje da kajesh che amerikancite sa tolkova prosti sled kato sa syzdali edin tolkova persfekten film. Znaesh li kakvi ste pyk vie bulgarite - vie ste edni predubedeni, skuchni, bedni kompleksari koito samo znaiat da prosiat i da se oplakvat.

Kaji mi sled kato vie bulgarite ste tolkova umni i kadyrni, shto niama edin bulgarski film koito da se obsysjda v klubovete na dir.bg.. i zashto ti taka vyztorjeno zashtitavash filma, produkt na horata koito ti mrazish ot dynoto na dushata si?


da si predubeden e edno ot nai-dolnite nachini na razsyjdenia na tozi sviat. opitai da si napravish pouka ot tova.



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: alex_man]  
Авторprosto fen (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 17:48



mnogo si prav za tupaka "4ovek bez vina" qvno prepo4ita XXL ili filmi kato James Bond i t.n., prosto tozi film e prekaleno slojen za hora, koito tepurva se u4at da 4etata i da pi6at....



Тема Re: Matricata ne e hubav filmнови [re: Dade]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано29.05.03 11:40



Обсъждат се български филми, но не точно в този тъп клуб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.