Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 12.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Посредствен филмнови [re: georgio]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано25.10.02 04:14



Като е относително, що има клуб "Матрицата", а няма примерно "Хубава жена"?



Тема Re: Посредствен филмнови [re: thema3xgirl]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано25.10.02 04:16



Защо, да не се разциври?



Тема Re: Проверете сами...нови [re: georgio]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано25.10.02 04:18



Каква нюзгрупа бе, ти знаеш ли какво е нюзгрупа :)



Тема Re: i za kakwo e cqlata tazi ....;-)нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор pns (непознат )
Публикувано25.10.02 10:52



hi,az ne sam ot tuka i za malko.hvarlih edno oko na malkatavi dikysiq moga da kage 4e ot 4ati sam saglasen sas ЧОВЕК Без....saglasen sam sas tva 4e reklamite napraviha tolkova izvesten filma.az haresvam ek6ani no tozi film be6e sredna rabota.cqlata reklama im be6e mlko preovili4ena naprimer efek sas zavartanito be6e kazano 4e edva li te ne sago izmislili i 4e za parvi pat 6te badi pokazvan vav kinoto,blablabla gluposti,za trenirovkite taka i ne razbrah kolko to4no vreme sa trenirali zaedno edni kazvat 1 godina drygi nqkolko meseca i tem podobni glyposti posle 4y6 6 meseca.vsi4ko be samo reklama. a filma e ni6to osobeno.no az sam na takova mnenie 4e si4ko trqbva da ser vidi i 6te otida gledam i 2 i 3 4at kato izlenat pa kakvoto da stava



Тема Re: i za kakwo e cqlata tazi ....;-)нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор pns (непознат )
Публикувано25.10.02 10:56



ta po vaprosa za star wors i dyma ne moge da stava za sravnenie.tozi film ima nad 20 godini sta6 vav kinoto i prodalgava da radva dosta hora po sveta,ne mislq 4e matrix 6te se dobligi izob6to do negovoto nivo,i kakvi hrymna da gi sravnqvate




Тема Re: Посредствен филмнови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор thema3xgirl ()
Публикувано27.10.02 15:28



a we sedq i se 4udq .... na sladuri kato teb dali si zaslujawa da otgowarqm ???
mai ne .... taka 4e kolkoto i da prostee6 to si e za twoq smetka

The Matrix has you...


Тема Re: Посредствен филмнови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторGlavoch (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 22:38



Интересното в този филм не е действието ...
Мислете ...



Тема Re: Не точнонови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторTransposeTheMatrix (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 02:36



Както чалгата на куку бенд е мнооого над нивото на селските чалга звезди така и матрицата е мнооого над нивото на повечето екшън фантастики. Само че не излиза извън рамките на достъпното за съответната публика. Дори основата на филма - обяснението защо става всичко е съобразена с нивото на публиката (всеки път ме напушва смях като си я спомня). Като оставим на страна безумно ниската ефективност на подобно занятие, защо не се използват крави вместо хора и защо изобщо им е нужен виртуален свят а не се държат приспани или в кома?



Тема Re: Посредствен филмнови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторemo_metala (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 19:16



Bravo be pi4, o6te malko 6te izkara6 4e The Matrix e bezsmislen film. "Pove4eto hora ne sa inteligentni", e ne vseki zaspiva nad "Voina i mir" ili nad "Anna Karenina" kakto sam ubeden 4e pravi6 ti, no kakvo da se pravi. Jivotat e jestok. 4e avtorite na "The Matrix" dosta sa vzeli ot ideite na filma "Dark City" e viarno, no da kaje6 4e e posredstven,ne6to si se obarkal. Kaji mi koi film v takav slu4ai za teb ne e posredstven? Mnogo mi e interesno da 4uia ina4e tolkova kompetentnoto ti mnenie.



Тема Re: Посредствен филмнови [re: emo_metala]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано23.11.02 03:00



Не е безсмислен, но смисълът от него не е кой знае какъв... За теб обаче може да е различно, особено ако не си навършил пълнолетие и още не знаеш точно какво хапче искаш - амидофен или активен въглен.
Няма значение над коя книга се заспива, но художествената литература е светлинни години пред киното, което само за век избълва купища тор и фекалии и по-добре вместо кулите в Ню Йорк, някой да беше взривил Холивуд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.