Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 12.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Проверете сами...нови [re: CyberGene]  
Автор Machie (this)
Публикувано13.10.02 22:08



Odavna ne beshe imalo tolkova zdravo typ posting naokolo.
> не намирам филма за нищо особено
Razbira se. Pyrvo, za da razberesh filma, trqbva da namerish sebe si. Da imash mnenie, za koeto nqma da shchitash che "няма значение". Da imash mnenie, koeto ne si chul ot batkovcite deto te kefqt i deto prikazvat za tova.
>нямал и капка посредственост, затова ви предлагам да проверите ...
Kakvo obshto imat tynkite greshchici v rejisurata i montaja na film s negovata ostrota ili posredstvenost? Ti vijdash li kakvo pishesh ili vijdash ama ne si mnogo umen za da razberesh tochno? Az naprimer, kogato stanaha poveche ot 50 pyti da gledam filma, spreqh da gi broq, znaeh veche sichki "грешки, недомислици, недостатъци", no si go puskah pak i pak - ne zashtoto iskam da mu vidq prostotiikite, a zashtoto me kefi, zashtoto vijdam, kolko e velika misylta vkarana vytre. Nosi mi naslada. Pri tebe qvno ne e taka. Ne gledaj filma nikoga poveche che she zeme da ti svetne i she trqbva da preusmislish totalno bitieto si.

"We, who are not as others"


Тема Re: Проверете сами...нови [re: Machie]  
Автор CyberGene (suspended)
Публикувано14.10.02 10:13



Не съм искал да обидя никого с моя постинг. За съжаление, обаче, виждам че ти си приел много лично изказването ми, което веднага само по себе си говори предостатъчно за теб самия, дори - смея да твърдя - обезсмисля по всякакъв начин желанието ми да говоря разумно с теб. От една страна защото си позволяваш да ме обвиняваш в неща, в които не можеш да си сигурен и които извличаш само от един мой постинг, и от друга - защото твоят отговор съдържа също толкова абсурден смисъл, колкото и "съветите", които си позволяваш да ми дадеш. Но ти най-вероятно не си направи труда да прочетеш смисловите грешки във филма (освен техническите)... За сметка на това си изключително склонен да демонстрираш личната си посредственост с мелодраматичните си откровения за това колко била велика "мисълта вкарана вътре". Повръща ми се от всички хора като вас, които могат да са толкова статични, умствено-лоясали и изтъпели, че да зациклят само на един филм и да го издигнат в култ. Но какво ли ми пука, продължавайте да си "преУсмисляте" битието по този начин, след като не можете да си намерите друг.



Тема Re: Проверете сами...нови [re: CyberGene]  
Автор Machie (this)
Публикувано15.10.02 00:08



Pak pishesh i zqpash samo klaviaturata, bez da vijdash kakvo izliza na ekrana ti i kara horata po foruma da se smeqt nesdyrjano. Kade vidq ti "мелодраматичните си откровения" kade vidq che "зациклят само на един филм"? Da sym tkazal che SAMO toq film sam gledal ili che vyobshte sam se vmaniachil? Kade vidq izdiganeto v kult? Ili tova deto go draskash tam za "абсурден смисъл" (oksimoron!) ne vaji za tebe? A ti napravil li si si truda da vidish "смисловите грешки във филма"? Da idish kolko smeshno izglejdat na fona na filma kato cqlo? Kakvi drugi zakliucheniq da si nqapravq za tebe? Osven che ne vnimavash mnogo v chas i obichash da se izkazvash prertufeno s alogizmi deto zvuchat kato sychinenie na prekaleno ambiciozen uchenik v 9-ti klas? A che idvash v kluba na filma, da rusish nedousmislici po negov adres moje bi e s naj-priqtelski namereniq a? Kakto pravqt malkite momchenca - dyrpat polichkite na momichencata i gi zakachat che da im obyrnat vnimanie: "vijte me, vijte me kav sam myj!". A tova za preusmislqneto na bitieto - seriozno ti go preporychvam che imash nujda, kato gledam.

"We, who are not as others"


Тема Re: Посредствен филмнови [re: georgio]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано15.10.02 02:41



Де да беше само това, бая грозничка е :))



Тема Re: Посредствен филмнови [re: inspirit]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано15.10.02 02:45



Това забавяне на кадъра ли ти харесва? По-скоро бих го нарекъл "цирковия номер с въжетата". Този "ефект" съм го виждал все в тъпи филми, "Ангелите на Чарли" и "Ромео трябва да умре", сигурно и тези двата ти харесват?



Тема Re: Посредствен филмнови [re: She]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано15.10.02 02:50



За повечето тук може да е ясно, щото харесвате филма, тези които не го харесват си викат "пу да еба и на това ли са направили клуб" и не влизат.
А сравнение с тъй наречените на български "Междузвездни войни", не може и дума да става, те са доста напред и никога не са се превръщали в пародия и долнопробен екшън.

Редактирано от Чoвek бeз винa на 15.10.02 02:51.



Тема Re: Посредствен филм - posredstvene e glavata tiнови [re: Machie]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано15.10.02 02:54



Да, може и червени точки да си слагате на таблото, като в детската градина.



Тема Re: Посредствен филм - posredstvene e glavata tiнови [re: georgio]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано15.10.02 02:58



Защо ти мислиш, че разбираш от филми и си "разбрал филма", учил ли си нещо свързано с киното?

1) естествено че не си, не знаеш и това, че в един филм най-маловажното са ефектите, освен в долнопробните екшъни. Ама като си прост как да те накара човек да повярваш.



Тема Re: Посредствен филмнови [re: georgio]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано15.10.02 03:02



Прав си, много интересни хапчета и т.н.... но филма не е само това, накрая е не само типичен екшън, ами и безмислен такъв.
Гледал ли си "Дух Куче - Пътят на самурая"?



Тема Re: Посредствен филмнови [re: Machie]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано15.10.02 03:37



Отговора ми е на твоя глупав постинг със следното изречение: "Da ama da znaesh, che kato idvash tuka veche she ti davam edna torba kato oneq za konete, da si q vryzvash otzad, che da ne ni capash naokolo." Е?
И се научи да пишеш на кирилица... не сме във Виетнам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.