Проблеми с краката при химиотерапия

2 отговора 0 прегледа
#1

Проблеми с краката при химиотерапия

Мили колежки с РМЖ, моля споделете дали има закъсали с краката (слабост, невъзможност за изправяне от клек, мъчително качване на стълби, изтръпване, също и замрежено зрение и главоболие) след началото на химиотерапията. Проблемите прогресират. Яснота от невролози и онколози - никаква.Оперирана съм и имам метастази в костите. Ако има сродни души - моля ,споделете опит!

Отговор
в отговор на Poбu #2

Re: Проблеми с краката при химиотерапия

Здравей, отвори Справочника ни (7-ма тема на първата страница) и ще прочетеш темата за химиотерапията: [линк]
После, ако имаш въпроси, пиши в посочените там подтеми и всички, които могат, ще помагат!

"Совите не са това, което са..."
Отговор
в отговор на *jull** #3

Re: Проблеми с краката при химиотерапия

може да започнат и да ти се подуват краката

Отговор