Пико и косопад

4 отговора 0 прегледа
#1

Пико и косопад

Употребата на метамфетамин /няколко месеца по 1 кантар на седмица/ може ли да доведе до косопад?
В нета има противоречиво инфо - в един форум казват, че няма, в друга статия, пък посочват косопада като страничен ефект.

Ако някой/някоя е имал подобен страничен ефект да сподели


Отговор
в отговор на ALh1M1ka #2

Re: Пико и косопад

гледай датите на публикациите. ;)
те и 60те викаха, че лизергиновия диетиламид увреждал хромозомите.

Отговор
в отговор на diamorph #3

Re: Пико и косопад

може и да има някъв филм,специално с йод синтезата,йодоводорода знам,че може да бъде доста опасен

Редактирано от psychedelica на

Отговор
в отговор на psychedelica #4

Re: Пико и косопад

ами при условие, че за кратко време ти изсмуква биологичните ресурси и разтройва електролитния баланс, нищо чудно. :)

Отговор
в отговор на diamorph #5

Re: Пико и косопад

Какво говориш пети или шести ден вече не спя,а изкарах и 4-5 смени на работата

Отговор