разстройство след лъчетерапия

4 отговора 0 прегледа
#1

разстройство след лъчетерапия

Как се справяте с този проблем?Незнам при вас как е ,но при мен вече 8 месеца няма спиране.и медикаментозно и алтернативно -не помага.Дайте съвет.

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя
Отговор
в отговор на panterata68 #2

Re: разстройство след лъчетерапия

Не знам дали сте пробвали с растението синя жлъчка. Обикновено то действа безотказно в такива случаи. Не знам латинското му наименование , но то цъфти със син цвят и е често срещано . Сега може да сдъвчете зрънца от него , а и да се прави чай от стъблата. За ден- два употреба и спира всичко.
Успех !

Отговор
в отговор на joia73 #3

Re: разстройство след лъчетерапия



Ако дадеш цялата си Любов на този прекрасен свят, той ще ти отвърне със същото
Отговор
в отговор на panterata68 #4

Re: разстройство след лъчетерапия

Вземах пробиотика "Нормофлор" на основата на лактобациликус-булгарикус. Имах 28 облъчвания в областта на малък таз и нямах никакво разстройство! Препаратът е разработен именно с цел лечение и предотвратяване на разствойство!

Отговор
в отговор на panterata68 #5

Re: разстройство след лъчетерапия

Няколко пъти започвам да пиша и спирам. Иска ми се да споделя опита ни с разстройството след лъчетерапия. Майка мина през лъчетерапия и доста месеци след нея беше с разстройство. Няма лекарство, което да не пробва, няма и нещо от народната медицина, което да не изпи. Започна да слабее, защото е с анус претер и всичко , което хапне и излизаше на вода. Не искам да разказвам какво се случи по нататък , за да не те тревожа, но си стикам палци да се възстанови мама най- накрая сега и да си е пак при нас. Просто съвета ми е да отисеш при гастроентериолог /дали го написах правилно/. Нека прецени състоянието, защото това не е шега работа!

Отговор