Какво да правя??

4 отговора 210 прегледа
#1

Какво да правя??

От една седмица пия хомеопатично лекарство. Трябва да го пия поне 3-4 седмици. Но днес сутринта се събудих с ужасни болки в гърлото, започваща хрема и общ дискомфорт. Какво да правя, ако положението се влоши? По принцип имам синузит и всякакви вирусни заболявания и грипове ги карам много тежко. Не смея да пия никакви лекарства, още повече, че всички за гърло съдържат мента. Аспирин, парацетамол и т.н. могат ли да антидотират лекарството?
Благодаря

Отговор
в отговор на rapra #2

Re: Какво да правя??

какво е това, дето ще го пиеш толкова време, ако не е тайна???
можеш да пиеш парацетамоли, но не е това идеята, защо не се свържеш с хомеопата си?? или, ако не е късно вече, един осцилококцинум...

Отговор
в отговор на Я oщe чecън! #3

Re: Какво да правя??

Пия Kali C LM.
Мисля, че вече е късно за осцилококцинум, но и да не беше, не бих го пила. Два пъти съм пила осцилококцинум и двата пъти след това много лошо се разболявах. В пъти по-зле ми беше, отколкото обикновено, а аз с тоя синузит поне по 2 пъти за зима се разболявам

Отговор
в отговор на rapra #4

Re: Какво да правя??

Я, и аз реагирам по същия начин на осцилококцинум, а също и майка ми. А пък аз си мислех, че ние сме изключение

Отговор
в отговор на rapra #5

Re: Какво да правя??

Винаги при какъвто и да е проблем по време на хомеопатично лечение трябва да се обадиш на хомеопата си.Това е задължително.Никакви лекарства не си предписвай сам/а и особено пък осцилококцинум.Хомеопатичното лечение не се ограничава до конституционално лекарство.Настинки и всякакви други симптоми са част от общата картина и трябва да се взимат под внимание и да се лекуват.Това не само,че не пречи на конституционалното лечение, но и е част от него.

Mens agitat molem

Отговор