Постинор!Спешна помощ!

4 отговора 395 прегледа
#1

Постинор!Спешна помощ!

Здравейте,

ще бъда кратка, защото съм доста притеснена-вчера вечерта ми се наложи да употребя Постинор дуо. Взех първата таблетка към 02 през ноща, изчетох си прилежно оказанието и заспах. Съответно толкова ошашкана бях цял ден, че си мисля, че трябва да взема втората отново в 2 през ноща, докато в един момент прещраках, че трябвало в 14 на обед...Почудих се малко (на листовката пише не по късно от 16 час след първата таблетка, а при мен бяха минали 18 часа) и взех втората. Въпросът ми е дали ще има ефект така хапчето и дали може да има някакви странични вличния върху организма ми. Цял ден ме боли глава и ми се гади, но не съм сигурна дали е от хапчето или преумора...

Дано да можете да ми помогнете, благодаря предварително на всички!

p.s. Вземала съм Постинор преди години, когато бяха 4 таблетки в една опаковка и се взема еднократно само една таблетка. Тогава ми се получи закъснение на цикъла, но нямах други оплаквания.

Lo unico que tengo de veras es mi sonrisa.
Отговор
в отговор на Лиaн #2

Re: Постинор!Спешна помощ!

Успокой се.
Така или иначе се е случило, каквото се е случило.
Вероятно няма да има проблеми с действието на Постинор-а, но страничи ефекти може да има най-разнообразни, включително следващата ти менструация да е нередовна, със засилено или прекалено продължително кървене. В такъв случай ще ти се наложи да посетиш гинеколог.

Направи си топло мляко с мед и легни да се наспиш тази нощ... :)

Devotion frees.
Отговор
в отговор на Янa #3

Re: Постинор!Спешна помощ!

Вече се наспах,
благодаря

Lo unico que tengo de veras es mi sonrisa.
Отговор
в отговор на Лиaн #4

Re: Постинор!Спешна помощ!

А имай предвид, че Постинор невинаги действа.
Дори и максимално точно да се придържаш към листовката ...
Ако ти закъснее с една седмица, посети гинеколог.

Снайперистка, touched by an angel :)
Отговор
в отговор на Bиливap #5

Re: Постинор!Спешна помощ!

Благодаря, при всички положениея ще го направя!

Lo unico que tengo de veras es mi sonrisa.
Отговор