|
|
| Тема |
Таласъмска Демокрация [re: Wasserbundlei*Ustenh] |
|
| Автор |
Brahman_ (:)) |
|
| Публикувано | 23.01.07 19:13 |
|
|
|
Wasserbundlei*Ustenheim, Славен Таласъм и Негово Вампирячество в една Тържествено Погребалност (защото това е значението на Solemn*Dirge ) изрече:
Аз още отдавна казах...
- Да Ваше Модераторско Таласъмство?
Аз още отдавна казах, че ще бъда твърд модератор. И когато правилата бъдат приети ще ги прилагам стриктно....
Ама нали правилата се спускат от горе, заедно с модератора с парашут? Ох извинете Ваше Таласмъство, сетихме се Правилата вие ни ги давате на готово вече гласувани и приети от нас самите. Молим за извинение. Пък и ние си знаем как става гласуването, вие викате таласъмските си орди, те гласуват тук всеки един от тях с 1000 ника като вашият, и след това изчезват безследно в тъмнината на непроявеното. А вие защо модерирате тук след като сте таласъм?
Аз може и да не разбирам от пунктуацията, но пък разбирам от йога и практикувам йога,
Охоооо... Таласъм Йога не сме чували? Какво по точно ще правите тук като модератор?
Аз....Модерирам, защото има нужда от морален пазител на правата на потребителите тук.
Аха... модерирайте ни, така ни се пада, щом сме Ви избрали по такъв таласъмско-демокрационен начин Продължавайте да триете само това което на вас ви е угодно, това което е насочено против вашета таласъмска репутация. Онова което ви върши работата го слагайте на първа линия, когато другите таласъми лаят вместо вас, (така както едно време вие лаехте тук вместо Хуанджи, нали си спомняте???) оставете ги да са на видно место Винаги трийте постингите СЕЛЕКТИВНО. Това се казва вампирска демокрация. Така съвеста ще ви е чиста.
| |
| |
|
|
|