|
|
| Тема |
Re: Полиуретанови тампони [re: VoodoRush] |
|
| Автор |
AstraMan (GSI maniak) |
|
| Публикувано | 13.03.05 23:43 |
|
|
|
Ааааа, май грешка има - защото магазина беше затворен тази седмица (по болест) а аз лично не съм се виждал с никой със СААБ )))) Иначе Сааба да не е един червен с 2 ауспуха отзад , с доста външен тунинг ? Видях го днес в Младост...
А иначе всеки има право на избор откъде да купи - цената определя. СААБа ти явно е доста понаправен - какъв мотор е всъщност ?
А относно смазката - на мойта кола даже спестихме от нея където нямаше нужда да се набива и няма никакво скърцане...
| |
| |
|
|
|