|
Тема |
Re: Сребърният мост [re: lvony333] |
|
Автор |
LadyMorgana (Πο ) |
|
Публикувано | 06.09.16 19:23 |
|
|
Интересно защо толкова ви вълнува Русия? Тя е една самоунищожаваща се иначе богата на природни богатства земя, големичка, апетитна, но населена с хора с робска психика. Да - тези руснаци (изключая милионерите им) имат наистина психика на роби.
Тук, където съм сега, най-евтино е да си наемеш руснак за нещо. Ценят ги заради бялата им кожа, често са синеоки и жените им са миловидни и красиви по славянски, но изключително отчаяни и способни на всичко за пари. Освен това пият всички. Нещо като "фалшив американец/англичанин" е вземането на руснак за някаква работа. Но струва поне 4 пъти по-евтино. Някой могат да бъдат изнудвани и да работят без пари, документи - т.е. трафикират ги насам. А жените-рускини са контингента на прикритите публични домове, компаньонките тук са основно с паспорти на руската федерация. Има и филипинки, но рускините са ценена и евтина стока и са бели расово.
След 1917 година, когато са се спасявали от болшевизма тук е било същото - руснаците, които все пак имат психиката на крепостни селяни (или иначе казано "бели роби") са работели какво ли не, ставали са прислуга даже на чернокожи тук, а рускини са отворили първите публични домове в Шанхай.
Не знам защо в България Русия и руската политика всяват такъв респект и страхопочитание, а по морето се позволява на руснаците да си разгъват просташкото поведение - те реално са доста комплексирани и наистина имат робско мислене. А когато се респектират и вкарат в някакъв ред са евтини и готови на всичко.
Та руснаците последни са отменили робството в света! Какво говорим за някаква велика нация - вечно бедни, евтини и лековерни. Странна порода са!
Quod licet Iovi, non licet bovi
|
| |
|
|
|