| 
	
 | 
	
          
            
              
                | Тема | 
                   Вечерен акт | 
                 |  
| Автор | 
RobinZoni (Образ) | 
 |  
| Публикувано | 23.10.03 21:59 | 
 
 |  
 
 |  
        | 
         
        
  
        
					
				
			 
				Ето това са минутите след представлението. И какво си мисля в тях? Че наблюдавах чудесна илюстрация на детайла. Интелигентен хумор и нито за секунда не изпускаш интереса си от обръщение. Неангажиращо показно на това, какво означава една приятна за гледане пиеса.
 Митко Рачков разбира се отново преиграва. Мисля си, че трудно бих го разпознал от "Самолетът беглец", "Декамерон", "Зимна приказка" или "Вечерен акт" ако не бяха костюмите. Този негов чар може би омръзва, но ако гледащият го му е за първи път, би трябвало да му допадне.
 В резултат постановката не те оставя самотен по улиците и дори излизайки от салона светът все още има значение, но за сметка на това тя е едночасово добре изкарано време.
 
 Редактирано от RobinZoni на 23.10.03 22:00. 
        
        
  
          |  | 
 |    |   
 
 |  
 |   
 |