|
Тема |
Re: хората са [re: impulce] |
|
Автор |
LadyMorgana (archer) |
|
Публикувано | 24.02.11 17:47 |
|
|
ако си цялата там, със сърце и душа..хич и не мислиш за опитите..после мислиш, ако везните нещо се покажат нестабилни и не излиза балансът накрая във всичките си връзки съм била 'цялата в тях'! С добрата и лошата си страна. Или с всичките си страни. Но нищо не е излизало. И все 'везните са се показвали нестабилни'.
Нещо ми идва мисълта, че тук нещата не се получават изначално, защото няма смисъл да се получат! Вероятно проблема е в мен - но вече нямам нито време, нито желание да се променям, а и не искам да насилвам хората за нищо, което не е по волята им.
Дразнят ме наистина бивши, на които съм им видяла гърба да се опитват пак да възстановяват 'топли връзки'. А досега на всички съм им видяла гърбовете - и друго всъщност не съм видяла де!
Поне в това всички са били методични и еднакви! А после ще се връщат!!! Нямам нужда от закъснели оценки - вчера пак имаше една 'апологетика' за чудесните ми качества от един такъв, дето му гледахме гърба преди време! А аз не обичам да ме ласкаят точно такива! Губшт ми времето, след като рпеди време се занимаваха с анализ на дефектите и кофти чертите в характера ми! или те са безхарактерни?
Major e longinquo reverentia
|
| |
|
|
|