|
|
| Тема |
До Хел и Роксана... [re: Hell] |
|
| Автор |
Trendi () |
|
| Публикувано | 03.04.05 06:56 |
|
|
|
Хел, харесва ми темата ти. Поздравявам те за нея, независимо дали си минала по подобен път за оцеляване или не. Тя дава някакъв оптимизъм и доста свеж хумор. Всеки може да изпаден в състояние на пълна неплатежоспособност и вътрешно усещане за обреченост. Човек може да се роди и в богато семейство, но винаги умира наравно с бедните.
Роксана, вижда се, че има някакво търкане между тебе и Хел. Повярвай ми, даже и да имаш някакво основание не това е правилната реакция. Хвърляйки камък във водата винаги изкачат пръски, независимо дали тя е чиста или кална.
Когато човек се убеди, че все някога ще си отиде от този свят, тогава разбира колко глупави и излишни са всички дразги и кавги, съпътстващи го в промеждутъка между раждането и смъртта.
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!! Редактирано от Trendi на 03.04.05 06:58.
| |
| |
|
|
|